Kutil Tim (1991) (seriál)

Al " niňo " Borland

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

Kdo by neznal Nicka Slaughtera a jeho košile na tisíc způsobů

Total Recall (1990)

Sci-fi mám moc rád a Total Recall je jedno z prvních, které jsem měl tu čest vidět. Co je realita a co jen sen? S tímto rozporem se setkáváte od začátku do konce. Rudá planeta, zmutovaní domorodci, nedostatek drahého kyslíku a s tím spojené nepokoje, to vše je záruka dobré akce s Arnoldem.

Mladí jezdci (1989) (seriál)

Mladí poštovní doručovatelé ve službách pony expressu a jejich příběhy v sedle. Hltal jsem každý díl.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

" Nachystejte uzenáče!! Na snídani jsem zpátky! "

Běžící muž (1987)

Tydle bicepsy nám zvednou sledovanost! Televizní zábava, kolem které se točí téměř veškeré dění ve společnosti. Sázky a především reklama, to vše je obrovský biznis, kterému dává face moderátor Killián, miláček davu. Film plný hlášek a Arnolda ve vrcholné formě. PS : Sly běhá samozřejmě rychleji!

Smrtonosná zbraň (1987)

Dvojice Murtaugh a Riggs nemá snad jedinou chybu. Každý je úplně jiný, ale dokonale se doplňují. Tento film odstartoval vynikající sérii akčních filmů Richarda Donnera.

Americký ninja (1985)

Tento film jsem viděl jako malý kluk a i přes rychlo dabing jedním hlasem (který snad znají všichni kteří tento snímek viděli) se mi vtiskl do paměti. Ninjové v černém oblečení a kuklách, bojové scény, do té doby jsem nic podobného neznal.

Hromkočky (1985) (seriál)

V dětství můj oblíbený animák. Geparda byla opravdu sexy.

MacGyver (1985) (seriál)

Kdo jiný, než MacGyver by dokázal udělat bombu snad i z čokolády.