Taxikář (1976)

Těšil jsem se velmi na tento biják a proto jsem šel na něj na velké plátno. Expresivnost brilatní! Perfektní vykreslení těch psycho pochodů de Nira. Není to však ani zdaleka nejlepší výkon, leč vysoký nadstandard. Úletová depresivní hudba. Atmosféra opravdu jako silný bujón. Jel jsem z kina tramvají domů a nebylo mi hej, sugesce na max. Na druhou stranu, velmi pomalá narace. Subjektivně mi to připadalo dlouhé a v druhé třetině zbytečně nudné. Silný konec to zachraňoval. Režie velmi dobrá, kamera supr. Přesto mně to nechytlo a očekávání film naplnil jen z části. Podle mne je to mírně přeceňovaný film....dám mu ale ještě jednu šanci............... "Listen, you fuckers, you screwheads. Here is a man who would not take it anymore. A man who stood up against the scum, the cunts, the dogs, the filth, the shit. Here is a man who stood up."

Ženy v pokušení (2010)

Vůbec jsem se nebavil...česká kinematografie má zlomenou nohu a jak vypadá její pahýl demostruje Vejdělkův kus. Proč? Již od prvního záběru, žena a závěsy, poradna, psycholožka podle přísloví "kovářova kobyla..." Vše šablonovité, poselství úchylné...hardcore šlapka je sice emočně vyprázněná, ale užívá si to. Prcejte s kde kým, ale na druhou stranu chceme být s někým napořád...Záznamy o milencích jsou jako deníky Johna Doeva...Děj má dvě kvalitativní poloviny....první je rozhodně lepší...druhá již děsná. Vojta Dyk celkem dobré, ale když se potápí loď jedna záchraná loďka to nespasí. Panebože Macháček....celkem kvalitní herec, kterého na Damu učil Krobot, hrál ve Sklepu....a zase hraje toho stejného idiota...kolikrát ještě.... Jinak prostředí a výprava jak z tuctového dílu Ulice nebo podobného škváru...obsah taktéž. Celkově je to film pro rozvedenou čtyřicátnici z maloměsta, která na ten svůj zkažený život chce na dvě hodiny zapomenout...chápu...přeju...mně to minulo.

Taká malá propaganda (2001)

Posledních 5 minut hodně drsných...jinak S Pánom Bohom iďem od vás...mediální mr**y jsou všude...tfuj

Fight For Your Right Revisited (2011)

Neuvěřitelný nářez! Ta loupež piv je maximální...suverení bugr v ulicích. Obsazení skvostné....pan Frodo mi vůbec nevadí...hotovej Ad rock. Sebeironie a zábava, závěrečný piss fight jsem nečekal a nechápu z toho v úžasu do teď....takový promo jsem ještě neviděl....a to album je skvělé mimochodem....no a nakonec ten zásah policie....no je to nářez..must see!!

Control (2007)

Pro mne zklamání. Černobílý formát dobrá volba. Sam Riley hraje výborně. Achillova pata příběh a jeho rozvolněnost v čase. První polovina - hodně velká nuda. Až si Curtis začne paralelní vztah a zároveň se začne rychleji rozpadat, tak se vnitřní dynamika trochu zrychluje. Jinak hudba dobrá...a zvláště scéna kdy Ian dostane záchvat při Dead Soul je hodně silná.

Jan XXIII.: Papež míru (2002) (TV film)

Jeden z mých oblíbených. Na plný počet to sice není, ale za vidění rozhodně stojí. Zvláště scéna volby...kdy se opakuje "Roncalli, Roncalli, Roncalli..." výborné.... Hodně humoru také, což je velký plus a není to ve filmech s náboženskou tématikou pravidlem. Angelo byl prostě kujón. Doporučuji.

Don Bosco (2004) (TV film)

Krásné, leč mne místy příliš dojímala hudba...to by nebylo na škodu, ale co je moc to je moc. Jinak bezkonkurenční pohoda, klid a velký vzor k následování. "Oratoř nebo laboratoř".

Playgirls II (1995) odpad!

Ty voe...mě stačil Pomeje "vysátej jak vakuová pumpa" poškrábanej Boura, natrhnutá Kuklová....naprosto šílená "hudba"....dialogy jako v bizardním kabaretu, Skopeček mě ještě dlouho ze sna strašil svou postavou komorníka nebo co to bylo. Nikdy opakuji, nikdy jsem to nedodíval do konce....a snažím se o to již 4 roky....tento odpad musím vždy vypnout. Měl by se ve své podstatě jednat o trezorový film, jakýkoli kontakt kazí vkus...Zfilmované Olmerovo blouznění na LSD jinak si to nedokážu vysvětlit!

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Naprosto neuvěřitelné.....celkové počty lidí co při téhle slátanině umřeli a nestihli se "dodívat" musejí jít do stovek či tisíců....dokonce i moje babička která sjížděla všechno, tohle odmítla sledovat, protože to bylo dlouhé :D Unikátní shit

Ladí neladí (2002) (pořad)

Vůbec to není špatné na tu bídu co tu je...třeba díly s hiphopovým chaozzem (naposledy spolu) jsou velmi hodnotné, i díky konfrontaci slovenska - česka, nového a starého. Pár dílů taky pro mne představovalo objevení nových kvalitních kapel. Na druhou stranu díly hodně nevyrovnané.