• Krátkometrážní

Su toulavý pes (2000) (TV film)

Máme spoustu vynikajících a zajímavých lidí a pak Jan Pivečka, český švec, který svým umem dělal čest svému jménu, dokázal zachránit několik podniků a procestoval téměř celý svět je rozhodně zajímavou osobností českého odhodlání a šikovnosti.

Zázraky v říši zvířat (2014) (seriál)

Dokument přibližující taje úspěchu nejzajímavějších zvířat naší planety, který demonstruje dané dovednosti či schopnosti na barvitých záběrech s doprovodným komentářem a jejich vysvětlením.

Blade Runner (1982)

Na svou dobu skvěle zvládnutý cyberpunkový futuristický film Blade Runner o despotické budoucnosti v Los Angeles, ve které se Harrison Ford v roli Ricka Deckarda, bývalého policisty, vydává hledat 4 Repliky(androidy, které stvořil člověk), jako takzvaný "Blade Runner" (lidé určení pro zabíjení replikantů). Tito replikové unesly raketoplán a způsobili krvavou vzpouru v jedné z kolonií a proto musí být vypátráni a následně zneškodněni. Film s úžasnou atmosférou, hudbou i prostředím.

U pokladny stál... (1939)

Výborné skloubení humoru a příběhu, kde se v roli ošetřovatele Rozrucha objevil Vlasta Burian, který je omylem zaměněn za svého nadřízeného v podobě primáře Marka, což vyústí v nečekanou spoušť humorných událostí.

Největší světové loupeže (2015) (seriál)

Kuriózní kriminalistické případy loupeží, které se staly světoznámými a proslavily je jejich netradiční provedení, velká publicita či abnormálně velkou hodnotou daného úlovku zlodějů.

Nezkrotná Indočína (2014) (seriál)

Dobře komentovaný obsáhlý dokument o Indočínské oblasti, které je jak svou faunou, tak i flórou velice bohatá na spoustu druhů, které jinde na světě nenajdete. Dokument s krásnými kontrastními záběry z odlehlých nedotčených oblastí i míst, kde spolu člověk i příroda dokáží žít v harmonii.

Největší poušť Evropy (2016) (TV film)

Jedinečný dokument o největší poušti Evropy - Bardenas Reales ve Španělsku, kde žije spoustu endemických a vzácných druhů, kteří se nacházejí jen v této lokalitě. Oblast, kde najdeme spoustu stonožek, které zde nemají přirozeného nepřítele, ale i spousty dalších přizpůsobivých živočichů, kteří se ač přes nepříznivé podmínky hojně vyskytují právě zde.

Beomjoidosi (2017)

Vyvážená porce akce i zábavy s šarmantním nedotknutelným detektivem Seok-do Ma (hraje Ma Dong-seok), který společně se svým týmem kriminalistů z útvaru Závažných zločinů, řeší případ neznámých gangsterů s Číny, kteří začali přebírat gangy stávajících vůdců a jejich jednání se nedalo už déle tolerovat.

Miluj mě, jestli to dokážeš (2016)

Neobvyklý dokument, jak svým obsahem, týkající se sexuální asistence, tak některými intimními záběry, které jsou v dokumentu k vidění. Hlavními postavami, které dokument sleduje jsou 3 pánové, kteří jsou buďto duševně či fyzicky nějakým způsobem indisponováni a proto, je pro ně problém sehnat si partnerku, ale i tak se s tímto problémem rozhodli vypořádat s cílem nalézt něhu a lásku, jako každá jiná bytost na naší planetě.

Conor McGregor: Notorious (2017)

Ano, ze začátku, když jsem zjistil, že tento dokument vznikl a četl jsem si zdejší příspěvky, byl jsem trošku skeptický, ale stálo to za to. Conor McGregor je bojovník srdcem i duší a umí to prodat, proto jsou jeho zápasy tak žádané.