• Krátkometrážní

Walker, Texas Ranger: Thunderovi synové (1999) (seriál) odpad!

Kdyby to vydali jako černou parodii tak možná 1* , ale jinak naprosto zbytečné a už to člověka svou nicotou ani nenasere !!! 2 % . " Když jde Bubák spát, každý večer se podívá pod postel jestli tam není Chuck Norris. "

Nobuta. O produce (2005) (seriál)

Nobuta wo Produce (野ブタ。をプロデュース, Nobuta. wo Purodyūsu, 8 * 47min, 1st & End episode 60 min) Hodně jsem přemýšlel mezi 4 a 5, ale nakonec dám za 5 * , i přes již několikrát viděný a ohraný snímek o "ošklivém kačátku" jak již napsal mi0, tak i přesto si seriál získal rychle mé sympatie a hodně často mě některé vtípky sestřelovaly z židle a Nobuta wo Produce je přesně tou ztřeštěnou školní komedií, kterou jsem hledal. "Akira Down . . Kon - Kon " NwP je nenáročnou příjemně lehkou praštěnou komedií bez většího zvratu, kde si zamilujete hlavní hrdiny, které postupem času spojí pevné přátelství. Hodně se mi také líbila kamera a i přes celkovou délku jsem se ani na okamžik nepřestal bavit. Konec mi přišel trošku střelenej, ale už jsem si za ty roky zvyknul. ♫ Friends ♫ 85 %

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

Stejně jako u prvního dílu jsem se dobře bavil, ale za opravdu vysokou cenu. U jedničky byli vtipy celkem promyšlené a opravdu dobré, za to zde, když docházel nápad, tak tam dali scénáristé nějakou fekální nehoráznou kravinu, jen aby se divák pořád tlemil, ale právě to mě dost mrzelo a celkově u mě hodnocení propadlo na horší 3***. Scéna s Kočkou je nezapomenutelná. 45 %

Murim yeodaesaeng (2008)

Crazy Wuxia School Romantic Comedy. My Mighty Princess je hodně zvláštní mix romantické komedie a wuxia soubojů s excelentní hudbou a scénami jak komediálními, tak i akčními na vynikající úrovni, kterou asi nejlépe svým komentem vystihuje tombac. Vtipné narážky a výborná kamera, . . špatný film MMP rozhodně není, jen "všeho moc, škodí" a wuxia souboje mě film dost kazily a ne proto, že by byli špatné, ale prostě se mi do filmu moc nehodily . 65 %

Zenigeba (2009) (seriál)

Money Crazy (Zeni Geba,銭ゲバ ) - 9*45 min. je Japonský seriál, dle stejnojmenné manga předlohy z roku 1971 od George Akiyama. Samotný seriál Zenigeba není žádným romantickým dorama, což by podle zařazení do dramat mělo být všem jasné, ale radši to připomenu, aby někdo nebyl vykulenej jako já po všech těch Japonských lovestory. Seriál se zaměřuje na otázku, jestli je důležitější lidské srdce, láska nebo peníze ? Lidem co udělají pro peníze cokoli se říká Mamonáři. Už u prvního dílu jsem nevěděl co mám čekat, nikterak tomu nebylo ani u předposledního dílu a celkové hodnocení jsem dlouho rozvažoval. Krutý, Drsný a Temný seriál o Penězích, Opovržení a Zklamání se v lidech. I přes zjevnou krutost se seriál snaží šířit poselství, alespoň mi to tak přišlo a divák je na pochybách po celou dobu, co si má vlastně myslet a jestli s Futarem soucítit či nikoliv. Závěrečný díl, který se snaží rozvíjet alternativní Futarův životní příběh(co by?, kdyby?) a Endingová písnička se povedli celkem dobře a na to že některé scény byly dost natahované jsem rád, že jsem na Zenigebu zkouknul . 85 %

Hwaseongeuro gan sanai (2003)

Jak již napsal molotov z filmu se jistě dalo vytěžit více a na to jak sem se hodně těšil, jsem byl z první poloviny dost zklamán. První hodina filmu je taková dost pomalá bez vážnějšího momentu, kde jsem postrádal jakékoli emoce, jen prvních 15 minut je dost silných. U druhé poloviny to bylo lepší, ale příběh se stal takovým dost cestovatelsky a citově rozházeným, sice jsem nevěděl co se může stát a jak vlastně Seung-jae dopadne, ale rozhodně to nebylo špatně udělané a jako melodrama na mě Man Who Went to Mars hodně zapůsobilo, hudební doprovod se povedl opravdu dobře a stejně tak i hodně citově založený konec, který byl doslova přenádherný. May celý film rozebrala do podrobna a vystihuje ho více než přesně. 80 %

Noc úplňku (2006)

Vizuálně strhující, dějově zajímavé a emočně trošku udušené. Hudba výborně dokresluje, již tak vynikající kontrastní záběry, na které se pěkně kouká a nejednomu divákovi připomenou Pána Prstenů. Příběh je nápaditý (Mezinebe), ovšem emočně na mě moc nepůsobil, proto 4**** , po Akční stránce povedené. Pohádková podívaná, při které jsem se hrozně těšil na každou scénu s krásnou Tae-hee Kim a závěrečný boj, který rozhodně stál za to. Opravdu povedené, byly také wuxia scény a smrt v Mezinebi. Výborná výprava a kostýmy. 75 %

Obvyklí podezřelí (1995)

Kriminálka s výbornou zápletkou, pohodovým začátkem a napínavým mrazivým koncem, ... geniální scénář. Kdo je kdo ? Ponurně temná atmosféra, která na vás bude dýchat po celou dobu, zamotaný příběh i podezřelí. 90 %

No Time for Nuts (2006)

Veverko - oříškoidní zábava na druhou, která je zase o kousek lepší než předchozí díl Gone Nutty a nabízí místy smrtelnou dávku humoru. 90 %

Scratovo dobrodružství (2002)

Veverko - oříškoidní zábava, která dokáže za pouhých 5 minut pobavit lépe, než spousta dlouhých komediálních filmů. Další díl No Time for Nuts 85 %