Jak se staví sen (2007) (pořad)

Až moc velké kopírování od pořadu České televize "Bydlení je hra".

Brainiac: Šílená věda (2003) (seriál)

Průměrný pořad o vědě, který neohromí ani neurazí. Některé pokusy jsou dobré, některé špatné. Moderátor si v tomto pořadu vede celkem dobře.

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Dvouhodinová snůška keců, trapasů a pitomostí. Příběh má úrověň dnešních "Soap opera" i celá myšlenka na tento film je šílená. Komerce se zde jen hemží. Upozornění: Shlédnutí tohoto snímku může vyvolat špatnou náladu. 0%/100%

Proti všem (1956)

Stejný názor jako u dvou předchozích dílu série.

Smrt krásných srnců (1986)

Film má výbornou předlohu od Oty Pavla. Film postupně přechází z komedie do dramatu.

Přísně tajné (2008) (pořad) odpad!

Koho zajímá, zda si Sagvan např. zlomil nohu nebo ruku či Jitka Kocurová měla dopravní nehodu?? Tento pořad je udělaný pro báby, co žehlí.

Umučení Krista (2004)

Výborně zrežírovaný film. Hudba perfekně vykresluje děj filmu. Některé scény jsou až příliš násilné. I tak je Umučení Krista vrcholné dílo Mela Gibsona.

Futurama (1999) (seriál)

Hned od prvního dílu jsem veděl ,že Futurama je něco jiného než Simpsonovi. Například ten začátek ,jak Fry zamrzne a roztaje až o 1000 let dopředu. Tohle je prostě fantastický seriál!!!Skvělé postavy,vtipné hlášky,zábavný příběh. No prostě bomba!!!!!

Marley a já (2008)

Po konci filmu jsem si položil otázku.Co to je vlastně za žánr?? K romantice měl podle mě daleko, nepřipadal mi moc srandovní (až na Marleyovi průšvihy) a drama bylo až na samtotném konci. Je jasné ,že film je neobyčejný. Manželé si koupí psa a říkají ,že je nejhorší pes na světě a při jeho smrti mu řeknou ,že ho mají vlastně rádi. Film Marley a já je příjemná "skoro komedie" pro nenáročné diváky.