Constantine (2014) (seriál)

K mému překvapení jsem se bavil. Každá epizoda měla děj příjemně přitažený za vlasy (někdy jsem se i bál). Škoda, že nedošlo na druhou sérii. Závěrečná scéna byla dost nadějná.

Infiltrace: Obchod se svědomím (2019) (TV film)

Nikdy bych nevěřil, že se může stát něco takového, jako je Adámkův příběh. Natolik fatální selhání nemocnice bych v 21. století nečekal. A ještě, aby primář volal do své nemocnice sanitku, aby mu pomohla? Silný příběh. Přeji dostatek sil a peněžních prostředků rodičům.

Černobyl (2019) (seriál)

O Černobylu jsem toho věděl hodně, ale i tak mě seriálové zpracování této tragédie zasáhlo. Nemyslím si, že by šlo o bezchybné dílo, jak to ze zdejšího průměru uživatelů vypadá. Jde však o nadprůměrný řemeslný počin, který věrně (některé věci pozměněny, ale nikterak důležitě) monitoruje časové období od výbuchu po měsíce trvající odstraňování škod. Za mě plných 80%. Velmi se těším na ruský seriál, který je nyní v postprodukci, kde hlavní příčinou výbuchu bude agent CIA, který se infiltroval do elektrárny. Myslím, že stojí za zvážený, zda provokace z Ruska (nejen v tomto případě) nemají pošťuchovat západ k další studené válce...

Superhero Fight Club 2.0 (2016) (TV film)

Oproti "jedničce" zlepšení ve formě Melissy a Caity. Za ně hvězda navíc. Na poli reklam fajn. Moc se k tomu říct nedá.

Superhero Fight Club (2015) (TV film)

Upoutávka na Arrowa a Flashe zabalená do pěkného kabátku. Něco tomu, ale chybělo. Asi Supergirl, která je v pokračování roztomilá.

Kempování (2018) (seriál)

S Kempováním mám menší problém. A tím je, že není úplně jasné, zda převyšuje linka komediální nebo dramatická. Velkým plusem jsou charaktery, které velmi dobře odrážejí dnešní dobu a to, co z lidí udělá moderní způsob života (viz. Garner, Lewis). Prostředí bylo pěkný, kempování mám rád. Dokonce i gradace příběhu fungovala, ale jako celek to není ono. Ač na jedno shlídnutí dobré. Ps. Juliette Lewis vypadá na svůj věk velmi scary (ani maskéři nepomohli). Vedle ní je o dva roky starší Jennifer Garner Miss worl.

Dokonalý smysl (2011)

Největší potíží filmu mi přišlo, že se nedokáže rozhodnout, jestli jde o art nebo futuristické drama. Námět mi přišel úžasný, ale vzhledem k tomu, že první hodinu pouze sledujeme budování vztahu s občasným výkyvem, který nemá pro závěrečnou půlhodinku moc smyslu, tak jsem se cítil oklamán. Chtěl bych vidět remake se stejnými herci (Ewan McGregor a prsa Evy Green), ale jiným režisérem a lepším scénářem.

Legendy zítřka - Série 3 (2017) (série)

Zari mi celkem sedla. Takže nový člen ok. Kdo mě, ale štve nejvíc v celé sérii, bohužel i té další, je Ava. Její twist je sice fajn, nic se z něj nevymáčkne. Dá se říci, že z první tří sérií nejhorší a čtvrtou hvězdu to dostala o fous za epochální finále Malluse s Cuddlym :D.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Taková pohodovka, u který musíte stále zavírat oči před nelogičnostmi, ale Pokémoni jsou tam pěkný.Kdyby Kazumaki vedle mě ronil slzy dojetí, dal bych 4*.

Ten, kdo tě miloval (2018)

Marie Poledňáková je jeden z mála lidí, kdo ještě stále píší filmové příběhy předtím, než začne vznikat scénář (dělá to např. Zdeněk Svěrák a tisíckrát lépe). Za to má u mě plusové body, ale celé převedení knihy bylo nudné jako předloha a to se pan Pachl hodně snažil o inovace.