Jak přežít svého muže (2023)

Tak Ty vole. Jana Bernášková přesvědčena o svojí dokonalosti a kráse se ujala role v adaptaci své knížky. Muži jsou tu tradičně pojati jako jednorozměrní hajzlové, kteří podvádějí své přítelkyně, ovšem pouze jeden z nich je pan úžasňák? Proč? Spousty nelogičností a hlouposti. Žádný dějový oblouk a žádná snaha o smích. Mrzí mě, že tak dobří herci, jako Ivana Chýlková musejí hrát v podobných blbostech. Ale ta 1* hvězda je smířlivá, Chlap na střídačku byl mnohem horší.

Přízraky (1996)

Asi nebudu patřit mezi Jacksonovi příznivce, Pán prstenů mě nikdy nevzal a Přízraky jsou dost nesympatické, přehnané vtipy mi přijdou trapné a příliš to nenakopne ani M. J. Fox, který snad nikdy nezklame.

Fenomén (1996)

Jeden z těch filmů, na který se dobře dívá. Hlavní postavě fandíte až do konce, jen nechápete, proč se mu líbí taková protiva.

Hypnotik (2023)

Rodriguez byl vzdycky všeuměl, škoda jen, ze tady není jeho rukopis znát. Ale plusové body za snahu o příběh dávám.

Cesta do Číny (1983)

Pohodovka, která ke konci ztrácí dech, ale na oddech je jak dělaný.

Pád Londýna (2016)

Odvar z jedničky, která byla svoji průměrností vyčpělá už v kině. Butler mi připomíná klasickou postavu Stevsna Seagala, který je nejchytřejší, nezranitelný a nepřátele tvrdě masakruje.

Malý svědek (2001)

Vaughna opravdu nemám rád, hrát neumí a jeho komedie nejsou vtipný. Takže když pak dostává kapky od Travolty, tak jsem si lebedil.

Barb Wire (1996)

Od filmu mě odrazovali plakáty a divný fotky. Očekával jsem něco jako Nick Fury s Hasselhoffem, ve skutečnosti je to průměrný, koukatelný béčko, který rozhodně nepatří do kategorie věcí jako The room.

Zámek hrůzy (1999)

Pokud jde o doslovný remake původního filmu, pak bych to tak nejak chápal, ale pokud byl příběh proměněn na současnost, pak nerozumím ničemu. Jan de Bont byl zručný filmař, Nebezpečná rychlost se mi líbila a Twister byl pecka, ale tohle byla zmatena nuda s WTF momenty. A to tyhle zkratky nepoužívám.

Nic ve zlým (2023)

Překvapivě lepší tři hvězdy. Nebýt tradičního trapného rozkmotření, které je v amerických komediích stálicí, velmi sympatický a úsměvný film.