Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Taky Lháři ale menší než na nově !

Čtyřicítka na krku (2012)

J.J. Abrams je pěknej sráč .... aneb Proč někdo neřekl SPOILER před tím než tam ukázali konec ztracených :D ... Radši šroubovákem do krku než tohle ve 40-ti.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Potily se mi u toho nohy ..... Super film s různými typy postav. Emma hraje super a je pořádnej kousek :). Hlavní postava dej bůh, že to byl Logan ... , protože by se to mohlo točit i okolo víc postav. Jinak si myslím hodně dobře zvládnuté 5*

Mama (2013)

Ano jde vidět nádech Španělska. Film odsejpá, což dodává dobrý pocit z filmu jako takový. Sem tam lekačky dobrá kamera a herci (Jess hrála na můj vkus skvěle) jenom je škoda, že tu nejde dát 3,5*, protože si myslím, že to není na 3* ale ani na 4*.

Mládeži nepřístupno (2013)

Asi jsem obrovskej uchylák protože se mi to hodně líbilo. Zase takovejch nechutností tam nebylo :D ....... Ale co k tomu dotat hodně dobře obsazený film s dobrými herci :) v bizardních situací a šmitec (výbuchy smíchu) Nesmíte v tom hledat nějaký potenciál prostě se jenom koukat :)

Legenda Korry (2012) (seriál)

Wou úplně mě to pohltilo .... :P 100%

Castle na zabití (2009) (seriál)

Jednoduše B.?.M.B.A a otaznik je vztah mezi Becketou a Castlem, který snad nikdy nebude (O). Suprově to jiskří a doufám, že to tak ještě bude chvíli pokračovat.