• Romantický

One Direction 3D: This Is Us (2013)

Nejsem jejich fan ani anti-fan, hudebně i filmově mě to prostě táhne někam jinam. Takže když se naskytla příležitost na tento film, tak proč se nepodívat a nerozšířit si obzory. Bylo to pěkné, zajímavé, velmi vtipné a scény z koncertů ve 3D byly super, i když to pro mě bylo zároveň smutné, že u nás svou oblíbenou skupinu takto snad asi nikdy neuvidím. V tomto ohledu závidím jejich fanouškům, že oni tu možnost mají :-D Ale na druhou stranu je to možná lepší, protože bych se asi neobešla bez první pomoci :-D :-D :-D Právě proto jsem také ráda, že jsem to viděla na speciálním promítání, kde jsem si film mohla „užít“ v klidu, protože nevím jak vy, ale vidět takto své oblíbence, tak se jistě někdy neubráním nějakým větším emocím, a v případě, že s takovými lidmi nesdílíte stejné nadšení, mohlo by to při sledování být dost obtěžující :-D

Iron Man (2008)

Vtipnost či sarkasmus hlavního hrdiny mě bavily. A Robert mě taky baví, takže ... Nechybí zábava, akce, napětí, ani trocha romantiky. Nemám co dodat.

Xingu (2012)

Dlouho jsem přemýšlela, jak bych měla tento film ohodnotit. Byl velmi zajímavý, ale určité věci mi tam vadily, např. pojetí času, ale nakonec jsem usoudila, že se jedná o maličkosti, a že důležitější je příběh a hlavní myšlenka. Životopisné příběhy mají vždy své kouzlo a zde mě to hlavní prostě dostalo. Člověk pak má alespoň nad čím přemýšlet :-D

Jamyeonggo (2009) (seriál)

Historická dorama vybírám hodně pečlivě, protože bývají dost smutná, ale i když jsem věděla, že tohle žádná komedie nebude, musela jsem to vidět! :-D Velkým lákadlem byly i moje oblíbené herečky - Jung Ryu Won a Park Min Young. Přestože to nemá zrovna nejméně dílů, s napětím a zaujetím jsem sledovala každý, takže nudit se u toho nebylo možné. Přiznávám, že se tu našly také takovéty typické náhody (např. někdo se s někým těsně nesetká apod.), ale nevadilo mi to. Skvělé herecké obsazení, nádherné kostýmy, zajímavý příběh a všechno působilo tak věrohodně, že si lehce uvědomíte, že to takhle chodilo. Konec byl obrovský šok! :-D Na jednu stranu jsem tohle opravdu nečekala, ale na druhou stranu, když jsem se nad tím zamyslela, tak to vlastně ani jinak skončit nemohlo. Úžasné! Jedno z mých nejoblíbenějších!

Pí a jeho život (2012)

Hodnocení tohoto filmu je hodně složité, protože si nejsem jistá, jak na mě vlastně zapůsobil, je to taková směť různých pocitů a dojmů … Příběh je zajímavý, ale počátek na mě působil jako dětský naučný film (možná tím, že je to bráno jako z pohledu dítěte). Moc se mi tam líbila zvířata, hodně jsem si oblíbila Richarda Parkera a surikaty byly také moc roztomilé. Konec mi dokonce přišel docela dojemný a i myšlenkové pojetí filmu bylo zajímavé, ale čekala jsem od toho mnohem víc, že hlavní hrdina nabídne mnohem větší důkaz, nad kterým se budu moci zamyslet.

Jeon Woo Chi (2009)

Super film! Příběh mě bavil, herecké obsazení se mi líbilo, skvělé triky a bojové scény. Více asi ani nemusím dodávat.

Baramui paiteo (2004)

Rozhodně zajímavý film námětem i zpracováním, co všechno dokáže člověk s velkou vůlí a cílem, ale pro mě tam chybělo trochu smysluplnosti vysvětlující jeho jednání.

Neilshap pariseu (2013) (seriál)

Hodně jsem byla zvědavá na Thundera a musím říct, že s herci jsem byla naprosto spokojená, ale po obsahové stránce … Bylo to pěkné a zajímavé, ale něco mi tam chybělo. Dokonce mi to připomínalo You´re Beautiful nejen tématem (dívka převlečená za mladíka), ale i některými scénami. A přiznávám, že přestože postava Alexe byla nadmíru sympatická a všechno, tak jsem doufala, že hlavní hrdinka bude nakonec s Kayem, ale neprozradím, jestli se tak stalo nebo ne :-D

Dárek do cely č.7 (2013)

Tak dojemný a zároveň krásný film ukazující sílu lásky mezi rodičem a dítětem, přátelství a nespravedlnost. Bez kapesníků na to snad ani nelze koukat. Je to prostě takovýten film, o kterým musíte po skončení ještě alespoň chvilku přemýšlet.

Bareuge salja (2007)

Skvělý film! Nedokážu říci hlavní důvody pro své hodnocení, prostě jsem se bavila od začátku do konce. Osobnost hlavního hrdiny byla úžasná – věnovat se všemu na 100 %, i když jsem v tom trošku čekala nějaký skrytý důvod. Zábavný, napínavý, akční, … určitě to stojí za zhlédnutí.