• Romantický

Mo fei, zhe jiu shi ai qing (2015) (seriál)

Bylo to příjemné setkání s Dansonem po takové době :-) S Li Jia Ying tvořili krásnou a roztomilou dvojici. I Polo byl moc roztomilý :-D Líbilo se mi, že drama působilo ... klidně, hezky a roztomile. Celkově jsem byla spokojená, ale asi 5 - 6 dílů před koncem mi přišlo, že je tam najednou moc zvratů, neustále se něco děje a některé věci jsem "nepochopila", proč to tam vůbec dali a radši drama o několik dílů nezkrátili. Takže těchto několik dílů pro mě ztratilo určité kouzlo, které si to celou dobu drželo. Z původních 3+ jsem kvůli tomu musela jít trochu dolů, ale hlavní dvojice je tak milá, a soundtrack se mi taky moc líbil, takže ... :-D

Neoreul saranghan shigan (2015) (seriál)

Byla jsem dlouho na vážkách, jak bych tohle měla hodnotit. Ha Ji Won a Lee Jin Wook tvořili krásný pár, hezky se na to koukalo, ale jinak děj mě moc nebavil a byl pro mě takový dosti a zbytečně komplikovaný, což nemám ráda. Myslím si, že kdyby tam byl někdo jiný, tak bych hodnotila spíše méně než více, proto jsem se nakonec rozhodla, že tak budu hodnotit i teď. Proto dávám pouze 3+

Pungseonggeom (2015) (seriál)

Nebylo to zas až tak špatné, byly tam i hezké scény a na jednu stranu to bylo někdy i docela zajímavé, ale už od začátku mě to příliš nebavilo. Dávala jsem tomu šanci v naději, že se to změní, ale bohužel. Každý díl se pro mě hrozně vlekl, jako by trval několik hodin. Nebyl to prostě můj šálek kávy, a tak jsem moc ráda, že už to mám celé za sebou.

Má Venuše (2015) (seriál)

Na začátku se mi vybavilo She Was Pretty, protože dalo by se říci, že koncept je dost podobný (ze školní krasavice se stala neatraktivní žena). Bylo to pěkné a vtipné. So Ji Sub a Shin Min Ah tvořili krásný pár, ale přiznávám, že mnohem radši jsem měla scény s mužskou trojkou - Kim Young Ho (So JI Sub), Jang Joon Sung (Sung Hoon) a Kim Ji Woong (Henry) :-D :-D :-D

Tři bratři (2014)

Pohádka je to pěkná a nápaditě zpracovaná, ale hrozně mi tam vadilo neustálé zpívání a rýmování. Kdyby se tam ozvalo pár písniček, jak to v pohádkách občas bývá, bylo by to pěkné, ale tohle? Někdy je prostě méně více. Byly tam pěkné scény, scény, kdy jsem se dost nasmála, ale i scény, kdy jsem nevěřícně koukala, jestli to myslí vážně ...

Shaandaar (2015)

Bláznivá komedie, u které jsem se zasmála a pobavila, ale popravdě jsem trošku i zklamaná, protože jsem měla mnohem větší očekávání. Zároveň se mi líbilo, že to nebyla pouze komedie, ale byly tam i vážnější chvilky. Shahid byl skvělý! :-)

Geunyeoneun yeppeossda (2015) (seriál)

Jak nejlépe popsat, co se mi tady líbilo a nelíbilo? Je to velmi těžké, protože sice nemám vůbec nic, co by se mi nelíbilo, ale naopak je tolik věcí, kterých se mi líbilo, že nevím, kde začít. A dopředu se omlouvám, pokud až moc budu používat slovo "úžasné". Toto drama bylo úžasné, pěkné, zábavné, emocionální, u toho se snad nedalo nudit a zároveň nebyl díl, kde bych se nezasmála. Hlavní dvojice se mi moc líbila, i když bylo těžké se rozhodnout, komu více držet palce, aby získal Hye Jinino srdce. Všechny postavy jsem si oblíbila a bavily mě, ale musím říct, že Siwonovo ztvárnění Kim Shin Hyuka bylo nepřekonatelně úžasné - jeho chování, grimasy, humor, osobnost - jenom jemu bych dala pět, deset nebo i mnohem více hvězdiček. Hodně se mi líbilo přátelství mezi Hye Jinou a Ha Riou, soundtrack se mi líbil. A musím ocenit i poslední díl, opravdu byl skvělý!!! Naštěstí se nenaplnilo to, že když se mi většinou líbí drama od začátku do konce, tak poslední díl zas tak dobrý není, ale tady se jim opravdu moc povedl, byla to taková třešnička na dortu. Za mě rozhodně doporučuji!!!

Sedmero krkavců (2015)

Pohádku Sedmero krkavců mám ráda a řekla bych, že toto ztvárnění je velmi zdařilé. Samozřejmě jsem se neubránila určitému srovnávání s pohádkou z roku 1993, ale u této se mi líbila nápaditost, že to nebylo úplně stejné, záběry krajiny, výkony herců, a hlavně to, že jsem se u toho i dost nasmála. Pro mě to ztráta času vůbec nebyla.

Sarangbi (2012) (seriál)

Drama opravdu s hvězdným obsazením, ale začátek mě nebavil. Samozřejmě vím, že bez takovéhoto vývoje by to mohlo rovnou skončit, ale nějak jsem s nimi nedokázala sympatizovat. Hrozně jsem si přála, aby se to už přesunulo do přítomnosti. Děj v přítomnosti se mi moc líbil a bavil mě, ale ke konci už to bylo moc dlouhé, a pak mi to přišlo i jako taková houpačka, chvilku tak, pak zase tak, pak zase tak. Ale musím ještě poznamenat, že celkově vývoj děje se mi zdál opravdu originální, nebo to spíše bylo rozhodnutí některých lidí, ale nebudu konkrétní, abych nic neprozradila a nezkazila překvapení :-)

Něžné vlny (2013)

Občas to bylo trošku potrhlejší, ale líbilo se mi to a bavilo mě to. Příjemná komedie, u které jsem se zasmála a odreagovala.