• Romantický

Bride for Rent (2014)

Můj první filipínský film, takže je obtížné objektivně hodnotit, protože nemám ho s čím porovnat, a nemám představu o jejich stylu hrání, dialozích apod. Proto si nejsem jistá, jak moc brát v úvahu hlavní hrdinku, zda její postava je opravdu až tak .... moc expresivní nebo by se to dalo spíše brát za takové menší "přehrávání". Téma "fake couple" není ojedinělé a každý jistě ví, jaký vývoj příběhu má čekat, takže žádné velké překvapení se nekonalo. Pro mě průměr, který neurazí ani nějak moc nenadchne, ale dobré při odpočinku.

Happy New Year (2014)

Komedie, u které jsem se hodně pobavila. Vzhledem k příběhu jsem nečekala, že to bude pojato až tak zábavně. Jinak jak už z předešlého vyplývá, nechybí tomu vtip, nápad, akce, nějaká ta romantika, samozřejmě taneční vystoupení ... Já jsem se dobře bavila, nemám, co dodat.

Haideu jikil na (2015) (seriál)

Na Hyun Binův návrat jsem se hodně těšila. A zároveň bylo zajímavé vidět Sung Joona zase v jiné podobě než jakou představoval v Discovery of Romance. Příběh byl zajímavý a dost často překvapující, ze začátku to vypadalo mnohem lépe, ale ani Hyun Binovy krásné dolíčky nepomohly a nemohla jsem dát vyšší hodnocení. Pro mě průměr.

Hateu too hateu (2015) (seriál)

Tak kde začít? Chun Jung Myung super, jako Ko Yi Suk mě na začátku hodně šokoval svým chováním a charakterem, ale jak už to bývá, netrvalo vůbec dlouho a chytil mě za srdce :-) Choi Gang Hee ztvárnila postavu Cha Hong Do velmi dobře, nedokáži si představit, kdo jiný by ji mohl nahradit, i když jsem se na začátku musela trošku zorientovat, jaká Cha Hong Do vlastně je. Z hlediska hereckého obsazení nemám vůbec žádné výhrady. Děj byl pro mě originální, zajímavý, na každý díl jsem se hrozně moc těšila - což dokazuje i to, že přestože poslední dobou už nemám tolik času a zkouknutí celého dramatu mi trvá přece jen déle, tak tady jsem se nebránila ochuzovat se o spánek, abych mohla pokračovat díl za dílem :-D :-D :-D Hodně kladně oceňuji, že tu pro mě nebyla takováta zlá a zákeřná postava, která by děj neustále natahovala svými zlými plány apod. Přestože se tam v jednu chvíli objevila zápletka .... řekněme .... opravdu "seriálová" byla jsem trochu zklamaná, ale záhy jsem usoudila, že to na škodu nebyla, patřila tam a byla dobře zakomponovaná. Další kladný bod je, že i poslední díl se jim povedl :-D :-D

Agora (2009)

Co na to říct? Bohužel se lidé nikdy nepoučí a historie se pořád opakuje a opakuje. Úžasný film vyprávějící příběh ženy, která se nikdy nevzdala a nikdy nepřestala věřit, že jednou odkryje tajemství "vesmíru". Svět se dokáže tak rychle změnit a lidé s ním ... Dojemný a velmi poučný film ve všech směrech. Jsem ráda, že jsem své filozofické znalosti mohla obohatit o tuto filozofku - velmi zajímavou osobnost.

Thoda Pyaar Thoda Magic (2008)

Něco na způsob chůvy McPhee. Sladké, veselé, roztomilé, ale i dojemné. Líbilo se mi herecké obsazení, hudba, kouzelné efekty, apod. Tančící dinosaurus mě opravdu pobavil :-D

Om Shanti Om (2007)

Přiznávám, že začátek byl pro mě průměrnější, ale když se to konečně rozjelo (což netrvalo zas tak dlouho), tak už se to nezastavilo. SUPER! Bavil mě příběh, hudební vystoupení, hvězdné obsazení - možná lépe řečeno mega hvězdné, protože se tam alespoň na chvilku objevily téměř všechny hvězdy Bollywoodu :-D :-D :-D Příběh byl skvělý, zajímavý, překvapivý, nečekaný, ... a konec? WOW! :-D A moc se mi líbilo, jak byly pojaty závěrečné titulky :-)

Bang Bang! (2014)

Na tento film jsem dostala doporučení, takže jsem ani nezjišťovala, o čem to vlastně je. Přiznávám, že teprve v půlce filmu mi došlo, že se jedná o indickou verzi filmu "Knight and Day" :-D :-D :-D Pro mě byla tato verze mnohem lepší, zábavnější, zajímavější a možná i trošku akčnější. Hodně jsem se u toho pobavila!!!! Tolik zábavných scén, např. s obsluhou, která všechno poplete nebo konec jednoho hudebního vystoupení ... :-D :-D Dokonce i závěr filmu mi přišel mnohem lépe zpracovanější. A po hudební stránce jsem byla taky velmi spokojená a nesmím opomenout ani vizuální stránku :-)

Bimil (2013) (seriál)

Jestli ve své paměti pátrám dobře, tak tohle je nejsmutnější korejské drama, které jsem do této chvíle viděla. Pokud nemáte rádi velké potoky slz, tak vám tohle drama opravdu nemohu doporučit, protože v každém díle jich je požehnaně, a přiznávám, že jsem nezůstala pozadu. Ale přesto jsem každý díl hltala. Bylo zajímavé pozorovat nejen vývoj příběhu, ale i lidí, jak se úplně mění od základu. Hodně dojemné, zajímavé, tolik zvratů, jedno překvapení za druhým. A snad největší záhadou či překvapením pro mě byla Kang Yoo Jung - svým chováním, svými činy - a divím se, že po tolika neštěstí a hrůzách neztratila zdravý rozum :-D

Raavan (2010)

Začátek nebyl až tak poutavý a zároveň mi i některé scény přišly umělější, ale na druhou stranu jsem Abhisheka ještě v takové roli neviděla a byl to trošku šok :-D :-D :-D Jak příběh ubíhal, zdálo se mi to lepší a lepší, přesto to není film, který bych si chtěla pouštět dokola. Bylo to zajímavé, překvapivé (a to hlavně konec) ...