• Romantický

Student of the Year (2012)

Docela zklamání, protože jsem od toho čekala mnohem více, ale skvělý soundtrack a hudební scény.

2 States (2014)

Nevím ... dobré téma ukazující rozdílnosti mezi různými státy Indie - jazyk, zvyky, kultura. Zároveň i z hlediska všeobecně kulturní odlišnosti v rodinných vztazích a svatebních přípravách. Ale film na mě působil spíše ... Nejsem schopna říci, zda tím rušivým elementem byli hlavní herci nebo odskoky k psycholožce nebo ... na 100 % nevím :-D :-D Jinak film byl pěkný a dojemný. Závěr i pobavil, takže pro mě slabší ****

Highway (2014)

Přestože mi chování hlavní hrdinky přišlo z počátku podivné, po odkrývání dalších věcí už bylo docela i pochopitelné. Příběh byl zajímavý a scenérie byly nádherné, že i většina filmu (když nepočítám nečekané výstřely apod.) na mě působila dost uklidňujícím dojmem :-D Konec nebyl zas až tak překvapující, protože to byla pro mĕ ta pravděpodobnější možnost. Krásný film!

Přiznej barvu (2006)

Příběh je hodně zajímavý. V první části mě bavila historická linie naopak ta, jak se Sue snaží natočit dokument, byla průměrnější. Druhá část byla mnohem lepší, zajímavější, emocionálnější, ale taky ... jak se vyjádřit a nic neprozradit ... Když už se parta probudila, nelíbilo se mi, že se vše doslova opakovalo. Kladně hodnotím ukazování politických i náboženských problémů, ale naopak mě trošku zklamal konec, že tam nebyla žádná souvislost s natočeným dokumentem, a jak to s ním vlastně dopadlo.

Naui yoogamseureowoon namjachingoo (2015) (seriál)

Začátek byl pro mě docela hrozný, vůbec mi to nepřišlo vtipné, ale spíše ... tak nějak trapně vtipné, ale dala jsem tomu šanci. V průběhu se to opravdu zlepšilo, ale i tak mě to zas tolik nebavilo. Několik dílů mi trvalo, než jsem si zvykla na No Min Wooovu roli naivního mladíka, trošku snad i přihlouplého :-D Protože jsem v hlavně stále měla jeho role z Pasta nebo Full House 2, kde byl ... jiný :-D :-D Ale na druhou stranu přiznávám, že se mu to povedlo ztvárnit opravdu dobře, protože nejen jeho výraz, ale i pohyby odpovídaly jeho roli (y) (y) (y)

Ishaqzaade (2012)

To je tedy oříšek, jak tohle ohodnotit ... Příběh byl pro mě hodně překvapivý, takže za to rozhodně plus. Nenudila jsem se, i když na začátku mi chvilku trvalo, než jsem se zorientovala, co se děje. Herecké obsazení bez problému. Téma není úplně ojedinělé, ale rozhodně vždy zajímavé :-( Druhá část se mi zdála lepší než první a konec? V jejich případě asi nevyhnutelné ... Takže přece jen nakonec dávám o jednu hvězdu více :-D

Desi Boyz (2011)

První polovina byla pro mě průměrnější, něco mi tam chybělo. Naopak druhá polovina se mi líbila mnohem více. Vývoj příběhu už byl zajímavější ale zároveň i vývoj samotných postav. Hudební vystoupení byly super, dobrá komedie, některé scény opravdu hodně pobavily :-D :-D :-D

Hlas moře (2004)

Nedávno jsem viděla podobný indický film se stejným tématem, ale toto zpracování se mi líbilo mnohem více - vývoj příběhu, krásné záběry přírody, herecké výkony, rodinné vztahy ... Ale na druhou stranu přiznávám, že Hrithik Roshan byl pro mě přesvědčivější než Javier Bardam.

Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)

Má očekávání nebyla zas tak veliká, i když Yoochun ... Popravdě jsem si myslela, že to bude něco jako to bývá u japonských dramat, že když má někdy nějaké schopnosti, v každým díle něco pomáhá řešit a teprve na konci se začne něco dít. The Girl Who Sees Smell mě velice mile překvapilo :-) Protože příběh byl úžasný!!!!! Celou dobu jsem přemýšlela a zvažovala, zda se to hodí ohodnotit čtyřmi nebo pěti hvězdičkami. Pět hvězdiček by si sám o sobě zasloužil Yoochunův komediální talent :-D :-D :-D a Min Namgoongova flexibilita a opravdovost (y) (y) (y) Naopak poslední dva díly mě nějak moc nenadchly, neříkám, že to bylo špatné, ale nebylo to ono :-D

Jmenuji se Khan (2010)

Velmi dojemný a zajímavý film, který ukazuje sílu víry, lásky, přátelství a rodinných pout. Shahrukh Khan byl skvělý a přesvědčivý, zároveň se mi i moc líbilo, že film byl brát z více hledisek, že tam nebyli pouze všichni hodní, ale že se ukázala i odvrácená tvář lidí. Přesto krásné bylo, že i tak to ukazuje, že lidé by si měli uvědomit, že by se všichni neměli posuzovat podle jednoho "špatného jedince". A nesmírně mě dostala věta: "Mami, chci ti něco říct. Dnes jsem hrdý na to, že jsem hacker." :-D :-D :-D