Mizerové (1995)

Nejvíc je na filmu vtipné prohození životů obou hlavních hrdinů.

V.I.P. (1998) (seriál) odpad!

Nevím ale můžu tomuto seriálu dát toto hodnocení, když na něj náhodou narazím na AXN když přepínám kanály a dívam se vždy tak 10-20 vteřin?

Vratné lahve (2007)

Taková klasická svěrákovina. Ale nijak mě to neoslovilo a asi ani oslovit nemělo. Tohle je film o stárnutí. Ty scény ve vlaku byli hodně divný. Jediné co oceňuji je, že Macháček vystoupil ze svého stínu a dokázal zahrát i "normální" roli narozdíl od jinch herců, kteří se začínají zapisovat stejnými postavami a rolemi.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Výborně zpracovaná kniha. Jen nevím proč mě tak nudili ty scény s Frodem. Kvůli tomu Frodovi lepších 4 a 1/2 hvězdy... samozřejmě ve sběratelské prodloužené verzi

Denní hlídka (2006)

Madlajz s dobrými triky a připadá mi, že po prvním pěkném díle dostala v druhém díle tato trilogie syndrom Matrixu.

Sunshine (2007)

Jsem nadšen a díval jsem se na něj dva dny po sobě. Nejen proto, že to je po dlouhé době takové to klasické sci-fi... vesmírné lodě, inteligentní počítače,... ale příběh je také originální. Režisér udělal dobře, že nevybral nijak známé herce až na Murphyho a Sanadu ale i ostatní odvedli super výkon. Zvláště takový Murphy ukazuje, že umí zahrát pořádného sviňáka ale i kladného hrdinu. A co je hlavní film podle mě postrádá (což je dobře) několik těch hollywoodských klišé, které by ve filmu tamní produkce vždy najdeme. Jako smažení nějakého vepřového na pánvi s prskajícím olejem a né žádné hi-tech amarouny. Když jeden parťák řekne druhému já to tady ddodělám (a umřu) ty zdrhni a zachraň se nejsme svědkem nějakého dlouhého přemlouvání a srdcebolných keců. No a ke konci se to strhne ve služnou "vyvražďovačku".

Volavka II (2003)

Druhý díl je stejně dobrý a parádně vysvětluje jak to celé vše začalo.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Klasická romantická komedie s nijak originální kostrou příběhu ale zápletka z vyhořelou popovou hvězdou 80. let mě pobavila. Akorát na začátku bych ten videoklip rozmazal a uvedl do přiměřené kvality v jaké tehdy videoklipy byly.

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

To snad ani nemůže být pro malé děti. :)