Král (2019)

Hlavná postava je taký cucák. Chýba mu charizma. Očakával by som pokračovanie.

Salvation (2017) (seriál)

Nevládzem dopozerať 2. sériu. Od konca prvej série to šlo prudko dolu vodou v zmysle priblblých scénaristických nápadov, cieľom ktorých je len naťahovanie deja umelými a hlúpymi zápletkami. Scénaristov prefackať, nakopať do zadku a poslať čistiť hajzle. Inak pomerne dobré obsadenie a výkony viacerých hercov.

Bright (2017)

Dobré obsadenie, dobre natočené, namakaná - konečne nie priblblá - kouzelná hůlka.

Dark (2017) (seriál)

Videné dva a pol diela s veľkým utrpením. Predovšetkým európsky rádobyumelecké. Európsky komplex neschopnosti natočiť niečo kvalitné z toho trčal ako sedlákovi slama z čižiem. A to umelecké čumenie. Čumenie, čumenie, čumenie. Herci čumia. Naťahujú tak čas na trojnásobok. Neviem, čo si režisér myslel, keď sa rozhodol že nás nechá pozerať na čumiaci ksicht kdejakého tĺka. Techniku naťahovania seriálu cez čumenie považujem za zvlášť podradnú. V rôznych detailoch komicko-trápne. A... zasa som sa nechal oblbnúť hodnotením na CSFD. Jedna hviezda za na európske pomery zvládnutú kameru a exteriéry.

Starfish (2018) odpad!

Je to rádoby umelecká sračka. Hlavne to nepozerajte ak máte poblíž nabitú osobnú zbraň.

Daredevil (2015) (seriál)

Po pozretí výborného The Punishera som nabehol na Daredevila, a vydržal som len dva diely. Nebotyčne ma sralo ako tam v tom komixe mal nejaký nudný slepý chlapík vo fyzických súbojoch celkom ignorovať, že vôbec nevidí. To proste nešlo. Tretí diel už nešlo pozrieť. Okrem toho to bolo rozvláčne a nudné, dôsledkom čoho je rozviazanie spolupráce Netflixu s Marvelom. A tie dlhé rozvláčne súboje, kedy si tam 20 krát trepnú po hlavičkách ale to vôbec nevadí. Prečo ste tomuto šmejdu dali najmenej 4 hviezdy? Lebo davová psychóza? Ešte aj ten čo píše že ho to unudilo k smrti dal 3 hviezdy. Trocha tie mozgy používajte.

Déšť (2018) (seriál)

Keď som videl ako tupá kravka odkráglovala matku a takmer aj brata, nedalo sa ďalej. Európsky extrémne prituplé.

Vzorce (2017)

Velice - prevelice hlúpe. Keď sa tam vytešovali keď chalanisko zamachroval kolíznym kurzom lietadiel - a to už v úvode - pochopil som, že to bude prúser. Dúfal som, že Palmerová to zachráni - nestalo sa. Michiel Huisman tam hádzal macherské ksichty vo frekvencii 0.5 Hz, a ja som mal v ruke lopatu že mu zakaždým po tom macherskom ksichte majznem, ale zakaždým som si v poslednej chvíli uvedomil že by som si tým poničil televízor. Po chvíli bolo jasné, že pôjde o prípad, kedy nám nakoniec hlboko umelecky prepoja naznačované informácie. Chémia nefungovala a ja by som doteraz nevedel určiť, ktorá z postáv bola najhnusnejšia. Mysteriózna zložka je ešte hlúpejšia ako všetko ostatné v tomto filme.

Jsem matka (2019)

Skvelý film. Na vyššie hodnotenie je ovšem potrebné aj vyššie IQ.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Pár dobre vykreslených charakterov. Ale druhá séria už je značne gay / lgbt a začali nás vyučovať ako si gayovia robia klystír pred trtkaním do análu. Seriál sa výrazne zhoršil. Tretia séria už popustila uzdu všetkým úchylkám, a miestami pripomína anekdotický koncept Babovřeskov. Pár dejových liniek je zaujímavých. Dejová linka Adama je zaujímavá tým, že zatiaľ čo tá gay linka s jeho priateľom je niečo čo treba prekonávať rýchloposouvom, jeho postava je v ostatných ohľadoch hodnotná.