Směr jih (1994) (seriál)

Místy je to vtipný seriál, ale Paul Gross mi připadá místy až příliš velký slušňák a celkem je to spíš průměr, maximálně slabý nadprůměr. Nicméně některé díly jsou povedené, třeba ten s Jane Krakowski, kdy jí pomáhá prchat před žárlivým snoubencem.

Kmotr III (1990)

Pořád je to silně nadprůměrné drama, ale jednička je podle mého názoru stále zdaleka nejlepší. Nicméně přiznávám, že mi Michaela Corleoneho bylo na konci dost líto..

Vera Drake - Žena dvou tváří (2004)

Tak tohle mě moc nezaujalo. Děj nic moc a Imelda Staunton podle mého názoru občas silně přehrává. Zkrátka a dobře, tohle drama mě nechalo naprosto chladným.

Kmotr II (1974)

Nemůžu si pomoct, ale přišlo mi to slabší než první díl. Je to ale asi tím, že jsem to viděl v špatné kvalitě. Linie s De Nirem mě vůbec do sebe nevtáhla. Nicméně tady jsou vynechané scény: První část , Druhá část

Útok na ponorku (1996)

Není to až tak hrozné, jak jsem se bál. Aspoň jsem se nenudil.

Vrána (1994)

váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Film má nádhernou temnou atmosféru, navíc je tu úcta k Brandonu Lee, na druhou stranu tu ale chybí originalita, je tu pár nelogičností a hlavní záporák je mi bohužel místy až k smíchu. Musím zaokrouhlit prozatím dolů, ale ještě se jednou podívám a možná své hodnocení změním.

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Závěrečná vtipná pointa a fakt, že se jedná o český film to trochu spravuje, takže dávám průměr.

Nalevo od výtahu (1988)

Poprvé jsem to viděl už jako malé dítě a velice jsem se bavil. Teď jsem se díval znovu a pobavil jsem se královsky taky, byť jsem to viděl trochu z jiného úhlu (nejen nahou Emmanuelle Béart). Tahle hravá komedie má svůj styl a je velice vtipná.

Smím prosit? (1937)

Ve své době to musela být bomba a teď se mi to líbilo taky, je tu přítomný duchaplný humor a tak nějak to dokonce i pohladí po duši.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Typické béčko s áčkovým rozpočtem. Vetřelci jsou v téhle sérii jen k smíchu, predátor se mi kupodivu jevil jako docela sympaťák. Docela pobavil i konec, bohužel ale jinak nic moc. Scénář ani kamera nezaujme, vývoj postav je nulový, souboje dost chaotické. Není to taková ostuda jako první díl, nicméně to predátoří a hlavně vetřelecké sérii moc čest nedělá.