Micimutr (2011)

ČT každý rok produkuje slátaninu, kterou se hrdě pyšní po půl roku v kinech a na Štědrý den ji pustí v 7 večír do televize... Nejinak tomu bylo i tento rok. A zase je to průměr... 50 %

Jeskyně zapomenutých snů (2010)

Zajímavý dokument. Jen stěží se dá představit jak vlastně staré jsou ty malby... 35 000 let je naprosto nepředstavitelný časový úsek, přitom ty malby vypadají jak kdyby byly včera nakresleny.

Angels Crest (2011)

Jo, je určitě nepředstavitelné zažít něco, co se stalo rodičům Nata. Taky začátek filmu je velmi silný a vzbudí ve vás očekávání, ale co se nestane... prostředek filmu je strašně prázdný, furt to samé dokolečka. Až v posledních dvaceti minutách se zase "něco děje". Podle mě velká škoda nevyužitého potenciálu, film by se dal mnohem lépe zpracovat. Takhle je to docela nudný film. Škoda.

Warrior (2011)

Neskutečný zážitek...

50/50 (2011)

50/50 je skvělý film, co se týče scénáře i hereckých výkonů. Byl jsem zvědavý, jak se do filmu hodí Seth Roden, ale jeho vtipy byly prostě super. A Anna Kendrick je kočka :D a hlavně dokázala, že nemusí hrát jenom ve Stmívání. Pro mě je to jeden z nejlepších filmů (nejen) tohoto roku. Nedivil bych se, jestli si odnese zlatou sošku za scénář.

The Art of Flight (2011)

Naprosto úchvatné obrázky. Doporučuji zhlédnout ve vysokém rozlišení, budete koukat s otevřenými ústy :).

Válka Bohů (2011)

Filmy s podobnou tématikou mám velmi rád, proto jsem byl zvědavý, jak Immortals dopadnou (vzhledem k tomu, že jde o práci tvůrců 300). Ale přesně jak píše POMO, Immortals v podstatě nemají příběh. Vše se točí kolem toho, že Hyperion chce luk, s kterým by ovládl svět a zničil Řecko. Vedlejší linie ve filmu nenajdete. Ještě bych měl dodatek k některým interiérům (např. scéna ze solného dolu ve mně vyvolala spíše úsměv, co se týče právě kulis). Celkově bych hodnotil slabší 4 hvězdy a 70 %.

Český slavík Mattoni 2011 (2011) (pořad) odpad!

K čemu to je? Stejně si to udělají tak, aby se jim to hodilo. Objektivita celá žádná. A ta jednotlivá vystoupení? Škoda slov... Celé je to laciná estráda, která si nezaslouží ani ten odpad.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Twilight počtvrté. A zatím asi nejlépe. První část filmu je strašně teenagerovsky sladká, ale když ji přejižete, dostanete o trochu lepší druhou část, ve které je sice pár klišovitých scén, ale vcelku je to dobrý film, to se musí uznat. Podle mě je to slušných 70 %.