Zkažená úča (2011)

Asi nadhodnocuju, ale mě to prostě bavilo. Skvělé herecké obsazení (za Cameron jsem přidal 1* navíc) + super humor. Pro mě jedno z překvapení tohoto roku.

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Ježišmarjá, dyť to trvalo skoro 2 hodiny! Furt o tom samém, pořád dokola. Tohle bylo utrpení a ne romantický film.

Zrození Planety opic (2011)

Wow! Tak tohle je prostě pecka. Jeden z nejsilnějších filmů poslední (přinejmenším) dekády. Film je našlapaný emocemi, má spád a neskutečně rychle uteče. Klidně bych snesl minimálně další půl hodiny s Caesarem :). Navíc opičáci vypadají skutečně realisticky a to vás vtáhne ještě víc. Caesar is home...

Hlavně nezávazně (2011)

Klasická romatická komedie s happyendem. Natalie dobrá, Ashtona moc nemusím. 65 %

Ošetřovatel (2011)

Ale jo, mně se to líbilo. Pár vtipných scén, pár citových. Plus mluvící zvířata v ZOO. 75 %

Monte Carlo (2011)

Tohle bylo jedno velké klišé. Od začátku vám bude jasné jak to skončí. Film prostě nemá co nabídnout. No pokud bych byl čtrnáctiletá holka, tak dám 5 hvězd.

Hop (2011)

Nechápu ty komentáře o nesympatickém králíkovi :D. Vždyť to bylo roztomilé. Hlas Russella Branda byl super, kuře s jihoamerickým přízvukem, přeměněné na králíka taky. Já dávám 3* a tu jednu navíc za ty RayBany na konci, narážky na americkou kulturu a soundtrack.