Johnny English se vrací (2011)

Johnny English podruhé. Rowan Atkinson se do role agenta prostě hodí, možná škoda, že hraje jen ty v komediích. Klidně bych si ho dovedl představit místo Craiga v roli agenta 007. Fakt, proč ne. V akčních scénách jde jakákoli sranda stranou a Rowanovi to sedne. Pro mě lepší než první Johnny English.

Bunraku (2010)

Originální zpracování... a... Demi Moore. Škoda, film potenciál měl, ale nic světaborného z toho nebylo. 60 %

Melancholie (2011)

Že konec světa nemusí být jenom americký blockbuster? Von Trier má pravdu. A mně se to moc líbilo. 90 %

Strom života (2011)

Na co si Strom života hraje? Smíchání záběrů z přírody (a taky dinosaurů - nechápu) a "příběh" rodiny v čele s fanatickým otcem, katolíkem. A ta stopáž? Tenhle film jde prostě mimo mě, nechápu lidi s hodnocením 4 a víc hvězdiček.

Terra Nova (2011) (seriál)

Po pilotu? 85 % ******* Takže po první sérii stáhnu hodnocení na 4 hvězdy. Je to takový lepší průměr. Sice je to slátanina, ale mně se to líbí.

Drive (2011)

Tady se povedlo prostě všechno.. příběh, herecké výkony, atmosféra, soundtrack. Jeden z filmů, na které jen tak nezapomenete.

The Caller (2011)

Zvláštní film.. asi jsem úplně nepochopil příběh, těžko říct.

Nesvatý (2010)

Celou dobu jsem doufal, že najdu aspoň jeden důvod pro 4. hvězdu. Začátek super, pak tempo i zajímavost příběhu klesla na úroveň béčkového slasheru, ale za originální téma dám v klidu 3 hvězdy.

Podraz (2011)

"Fifty" se nám nějak rozehrál :). Čekal jsem, že to bude nic moc film a taky že to je nic moc film.. nemá co nabídnout, všechno už jsme jinde viděli. Ale bylo tam pár dobrých scén i hlášek + dobrá kamera. 70 %