Apollo 18 (2011)

Těžko říct jak tento film spravedlivě hodnotit. Na jedné straně je originální nápad, na druhé ne moc originální zpracování. Atmosféra je sice hutná, ale to je tak všechno... Stačí na "zlatý střed" :). 60 %

V cizí kůži (2011)

Zase ta americká ptákovina, akorát v jiném obalu? Asi jo, ale nevim proč, ale tohle se mi prostě líbilo. Zázračně pohádkový příběh o výměně hustýho týpka a renomovaného právníka nakonec nedopadl vůbec špatně. A jedna hvězda navíc za Olivii :).

Pomáhat a chránit (2011)

Skvělý Brenda Gleeson v hlavní roli, neotřelý irský humor a přízvuk. Prostě jeden z filmů roku.

Bez dechu (2011)

Teenagerovská "akcička" (označení akce si to nezaslouží) + prakticky nulové herecké výkony a film plný klišé. Opravdu bída... 35 %

Nákaza (2011)

Doufám, že tady nikdy nepřilítne netopýr do vepřína.

Ocelová pěst (2011)

Ale jo, proč ne. Pokud přistoupíte na hru strašně moc předvídatelného, "slaďoučkého" filmu, tak se vám to bude líbit. A prostředí robotích zápasů? No, aspoň to bylo originální. 80 %

Batman Rok jedna (2011)

Super komix, super atmosféra, super Batman. Co víc chcete slyšet?

Krvavý stát (2011)

Při sledování mě napadlo: Co si zasel, to pak sklidíš. Mně osobně se příčí jakékoli ortodoxní vyznání, takže jsem byl zvědav, jak skousnu tenhle film. A docela to šlo, až na toho strašně americkýho agenta. Slabší 4 hvězdy a 70 %.

Super Size Me (2004)

Čekal jsem, že jíst celý měsíc žrádlo od MC Donalda nebude nic extra, ale že to bude vypadat až takhle... God bless America!

Nejlepší film, jaký byl kdy prodán (2011)

Skvělý dokument o reklamě, product placementu a všem kolem toho. To, že reklama je úplně všude kolem nás si po tomto snímku uvědomíte ještě víc. Rozhodně doporučuji zhlédnout.