Noc žraloka 3D (2011)

Logiku v tomto filmu rozhodně nehledejte. Pokud pominete tu nepřítomnost logického uvažování postav, tak se možná budete dobře bavit. 50 %

Colombiana (2011)

Přesně takový typ filmu, na který si po měsíci ani nevzpomenete o čem to pořádně bylo. Čistý průměr, který neurazí.

The Ledge (2011)

Zajímavé (až existenční) drama o ne/víře v B(b)oha, nevěře, oddanosti a vůbec o smyslu života a jestli má vůbec cenu pro něco žít.

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Tohle byla prostě strašná bída. Schválně jsem se jeden den kouknul na oba dva díly a ten druhý je prostě "vykrádačka". Těch pár věcí co se snažili změnit, aby to nebyla kopie 1:1, tak změnili k horšímu. Za mě 30 %.

Útok na věžák (2011)

Tak tohle bylo prostě super. Londýnské černé gangy + originální neotřelý nápad. Nemůžu dát jinak než 5 hvězd.

Noc hrůzy (2011)

Nechápu proč je to označeno jako komedie. Těch pár vtipných narážek tam je, ale že by to byl komediální horor nebo hororová komedie, to rozhodně ne. Film sám o sobě neurazí ani nemá nic extra co nabídnout. Slušný průměr.

Barbar Conan (2011)

Nechápu ty negativní komentáře, mně se to líbilo. Jednu chvíli jsem se dokonce rozmýšlel, jestli dát 5 hvězd, ale nakonec nechám pěkné 4. První 3/4 filmu super, pak už to začlo být trochu "klišovité", ale Rachel to zachránila.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Tak musím říct, že velké překvapení. Filmy podobného ražení (romantické komedie) mi moc nesednou, ale tohle byla výjimka. Docela originální příběh podle mě za 4*, ale bylo pár momentů, kdy jsem se opravdu zasmál (nechci spoilerovat) a za to přidám ještě 1* (škoda, že nejde 1/2). Rozhodně doporučuji.

Kamarád taky rád (2011)

I když romantické komedie moc nemusím, tohle se mi líbilo. Příběh naštěstí nebyl plný klišé a dalo se to skousnout. Ale nevadila by o několik minut kratší stopáž. Jinak doporučuji, několik vtipných momentů se našlo.

Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Ajajajaj, romantický film pro hipstery. Jediné, co se mi líbilo, bylo prakticky neustálé "vypravování" Olivera. Nebýt toho, byl by to strašně nudný film. Jo a ten film jsem viděl ještě před tím, než ho vůbec natočili :D.