Bůh žehnej Americe (2011)

Taky bych nejraději střílel, když se zase někdo zmíní o Superstar.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Ve zkratce: Auta, holky, akce paráda. No a Tokio na konci absolutní paráda. Statham vs Diesel/Johnson bude lahůdka (doufám, že se dočkám).

Millerovi na tripu (2013)

Po delší době jsem se podíval do českého kina a nelituji. Výborné vtipy (konečně bez prasečín), hlavní čtyřka také výborná. Jak je tu už několikrát psáno, konec mohl být jinej. Ale i tak po dlouhý době komedie, na kterou se rád podívám znova.

Mládeži nepřístupno (2013)

Když jsem si přečetl obsazení, tak jsem si říkal, bude to stát za to. No a ono nic. Jak je k tomuhle přemluvili opravdu netuším.

Un jour mon père viendra (2011)

V podstatě taková průměrná komedie, která ničím nezarmoutí, ale ani nepřekvapí. Prostě průměr. Čtvrtá hvězda je za poslední větu :D

Kolumbovo náměstí (2012)

Konec je jasný téměř od začátku, nehrát tam Amy a Slema, tak jsem to v půlce vypnul. Potěšil mě obsah k filmu: OSMNÁCTILETÁ Abigale....nevylezla JIŽ 20 LET z bytu. Jak to ta holka dělá :)

Bourneův odkaz (2012)

Tohle nám Jason Bourne určitě odkázat nechtěl. Žádná pořádná mela, jenom fetující figurka, která hledá další pilule. Akce nic, zbytečně dlouhý a spousta hluchých míst. Pro mě jednoznačně slabý film a ostuda to spojovat s Bournem.

Madagaskar 3 (2012)

Tak kromě těch dvou pěkně barevných vystoupení v závěru absolutní nuda a nic.

Lorax (2012)

Mám rád animáky, bylo to pěkně nakreslené, ale taky to strašně nudilo.