Osmý smysl (2015) (seriál)

Osm odlišných lidí ze všech koutů světa, 8 životů-příběhů, které jedno spojuje a to společná mysl. Všichni zde si žijí své vlastní životy, když najedou se mohou převtělit do někoho jiného a cítit nejen jeho pocity... Hlavní příběh tu má i svého záporáka, ale mě spíše bavilo sledovat jejich osobní příběh a strasti života, ve kterých si navzájem pomáhali. Do toho nezapomenutelný vizuál, akce u které mrazilo a tuhla krev v žilách. Nechybělo napětí, dosti humoru, super skladby, zajímavé postavy( mě nejvíce bavil Van Damm,Sun a Wolfie), jen jediná výtka, že bylo moc teplo v seriálu, ale to se dalo čekat když Lana.. 9,5/10 Víc takových originálních seriálů. A konečně si spravili reputaci po Jupiteru. Klidně druhou řadu!!!

Predator Dark Ages (2015)

jojo, docela fajnovej fan film i když ty řeči se nedali poslouchat no. Akce dobrá i krve jsem se dočkali, a jen škoda toho konce no. To jsem nějak nepobral :D 6/10

Chappie (2015)

Jojo, bavil jsem, ačkoli jsem to nečekal, což je velice dobře :) I když třetí film v řadě, stále stejné prostředí, ale už jsem si nějak zvykl. Zase jinak pojatý další filmek od UI, kde nebyla nouze o vtip, napjatou atmosféru, ale i akce, i když ji bylo pomálu. Jinak Wolverin, takovej klasickej zapálenej šílenec, Američan bavil, ale na ty jantary z Die Antwoord jsem si sakra musel zvyknout a trvalo to. A samozřejmě Chappi super vymyšlenej a docela sympaťák, zašel bych s ním do kina nebo na panáka, pokecat o vědomí :D A občas i dobrá hudba. Jsem spokojen 8/10

Rick a Morty (2013) (seriál)

Náhodou jsem narazil na tuhle nehorázně ujetou magořinu a furt si to musím pouštět dokola. Co hláška to výbuch a brečel jsem smíchy, všechny postavy mají něco do sebe, nepřekáží, i ty hláškují, ale vede tomu všemu Rick - ožralej důchodce, co má geniální mozek, má svoje ufo, teleport do jiných dimenzí a ňoumu Mortyho, bez kterýho by to ani náhodou nešlo :) A ten co vymyslel všechny ty vesmíry a alternativní reality, musel jet od narození na heráku nebo nevím :D Za mě hodně povedená srandička co trvá 20min, ale dokázal bych se dívat celej den. 10/10 Nic mi tu nechybělo, Simpsni u mě končí a chci další série!. tak 2.série překonala očekávání a zase jsem se nasmál jak dlouho ne! Natěšenost na další sérku veliká!

Hacker (2015)

Super realistická honba po hackerovi jiným hackerem. Kde solidní akce moc není, furt někdo blbě kecá, kamera pozoruje večerní město a v pozadí běhají jedničky a nuly. Nebýt tu Thor a režisér Michael Mann, tak o tenhle film vubec nezavadím, protože je dělaný maximálně tak do telky, kino vubec. Ztracené 2 hodiny. Nikdy více 5/10

Ex Machina (2014)

Chytré komorní sci-fi, které konečně na podruhé dokoukáno. Tři hlavní herci, troška UI a možný směr jakým to vše pujde. Viděl jsem od režiséra novýho Dredda-pecka, o to víc čumím že dokázal natočit toto. Palce hore, jinak mladá kočka Alicia :) zahrála AVU parádně, po stránce scénáře a jednotlivých zvratů nemám výtku, ještě když byla správná hudba v pozadí. O napětí nebyla nouze. O. Isaac pěknej machýrek a Caleb jouda jak se patří. Jsem spokojen a nejen sci-fi fandům doporučuji 8/10 (y)

Fakjů pane učiteli (2013)

Pecka od němců, v kterou jsem doufal že bude. A bavil jsem se od začátku do konce, chlámky až jsem padal pod stul, hlášek tolik že si ani jednu nepamatuju a proto kouknu brzy určitě ještě jednou. Pěkná knihovnice, ujetej zlodějíček a děcka magoři, ta správná kombice! Tohle pustit učitelům sakra :D A i když tu zas byla nějaká ta romantika, vubec to nevadilo, ani to nepřekáželo, zas dlouho se asi takhle nepobavím!! Za mě určitě 9/10

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Pirát mi vubec nesedl, chvíli mi i trvalo se do toho filmu nějak dostat, no a od půlky jsem se už i bavil. Vtípky dobré, nebylo jich zrovna nejvíc, superhrdinové nejlepší :) 6/10

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Z traileru to vypadal na zajímavou podívanou ala Prokletý ostrov, ale vyklubal se z toho lepší průměr. Který většinu času nudí, zbytečně je natahován a v tom všem hraje hlavní roli láska.. A čekat na nějaký zásadní zvrat až do posledních dvou minut filmu, dalo mi to zabrat (ale aspon stály za to). Ještě že na ty blázny se dalo dívat. Za mě zklamání 6/10

Tělo (2012)

Ty kráso! Ti španělé fakt něco umí. Další temná krimi od nich a jsem překvapen a spokojen. Scénář na jedničku, propletenost, správně načasovaný wtf zvraty a když už si myslíš, že je to tak, prd, uplne jinak a pak zustaneš čumět s otevřenou pusou. Napjatá atmosféra celý film i s trochou i prvku hororu, ale nic přehnaného, naopak se to zde parádně hodilo. Určitě doporučím tatovi a za mě 9/10. I amíci by mohli závidět :)