• Thriller

Tichý dům (2010)

naprosto souhlasím s uživatelem LIVINGDEAD.

Pavouci z vesmíru (2010)

Jedná z mála věcí která se dá vyzdvihnout - za málo peněz hodně muziky. Myslím co se trikové stránky týče. Jinak celkem slabota.

Světová invaze (2011)

Po zhlédnutí Skyline musím hodnotit tohle dílko čtyřmi hvězdami. I když filmy hodně podobné oproti Skyline je v tomhle filmu nikdy nekončící frenetická akce, ano je tam patos, ale k těmhle typům filmů prostě patří. Mimochodem vojáci Americké armády jsou banda terminátorů.

Scourge (2008)

Příjemný průměr který určitě neurazí. Na filmu je vidět nízký rozpočet a přesto digitální efekty nepůsobily trapně. Za jedno zhlédnutí to celkem stojí a hlavní herečka byla kočka.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Rozhodně lepší než Borat s Brunem dohromady. Nejlepší scéna - vyjednávání o míru. To se musí vidět.

Trapped Ashes (2006)

Možná kdyby to bylo natočeno v 80tých letech hodnotil bych jinak, ale ne v roce 2006. Ani jeden z příběhǔ mě příliš nezaujal. Celkově je to vhodné tak pro televizní vysílání.

Seznamte se s Davem (2008)

Že by se Murphy konečně zvedal z bahna těžkého podprůměru. Samozřejmě zas taková pecka to taky nebyla, ale třeba se ještě budeme divit.

Klikař Charlie (2007)

Velmi dobře koukatelná romantická komedie. Dan Fogler mě velmi potěšil a ústřední dvojice taky velmi dobrá.

Útok z hlubin (1999)

Je to pitomost, ale dobře obsazená a vždy mě výborně pobaví.