• Thriller

Prokletý ostrov (2010)

Je to napínavý, DiCaprio hraje výborně. Určitě můžu doporučit.

Cabin Fever 2 (2009)

Po slušné první půlce přijde obrovské zklamání z druhé půle a potažmo konce. Takhle uspěchané finále sem už dlouho neviděl. Je vidět, že Ti West má talent, ale jako celek se to úplně nepovedlo. Přípravy na ples a animované části jsou výborně udělané. Škoda mohlo to bejt za 4*

Skóruj! (2007)

Tahle komedie se mi docela líbila, sice ke konci dochází dech, ale jinak lehký nadprůměr.

Screamers: Hon na člověka (2009)

Opravdu to nebyl žádný zázrak, když se vojákům podaří osvobodit zajaté Vřískouny a ty povraždí celou komunitu řeknou jen omlouváme se a oni nic se nestalo, tak to je průser. Ani malá role Henriksena nic nemůže zachránit.

Balls Out: Garyho výzva (2009)

Sice průměrná komedie, ale přesto si myslím, že to není ztráta času. Vtipných mometů není tolik, ale najdou se hlavně ke konci když film graduje.

2012 (2009)

Kvůli hromadě patosu který doslova cákal z televize jsem skoro potřeboval kýbl. Dvakrát sem u toho usnul. Myslím, že spousta lidí se na film podívá jen kvůli trikovým sekvencím a to je opravdu málo. mám rád Johna Cusacka, ale neměl co hrát.

Ve skladišti (2008)

Jako Thrilerová jednohubka před spaním si myslím, že to není špatné, chtělo to více rozvinout příběh. Ale film nabádá k přemýšlení co se bude dít dál a to je dobře. Jednou a dost

Botched (2007)

Kvůli postavě Borise Bogdanoviče stojí za to film zhlédnout. Jinak Průměr

Stvoření (2009) odpad!

Nuda, nuda. Šeď podprůměr. Vyloženě nedoporučuju

Skála (1996)

Tohle je prostě akční jízda se vším všudy. Povinost pro každého milovníka akčních filmů. Tohle prostě Michael Bay umí a plus ještě nádherný Soundtrack.