• Thriller

Penny se bojí (2006)

Nesmírně utahaná blbost odehrávající se v jednom autě. Ztráta času.

Zuby nehty (2007) odpad!

Strašná hovadina a nehorázně nudná ještě ke všemu. Měl jsem pocit, že film trval celý den. Nejvtipnější jsou ovšem informace o hlavních rolích Michael Madsen a Vinnie Jones se ve filmu jen mihnout a nikdy ne ve skupině, ale jsou vždy každý sám, zjevně nátáčeli odděleně a možná ani nevěděli co.

Lidská jatka (2009) odpad!

Nehorázně nudná sračka, plná podezřívavých pohledů, kde se celou dobu skoro nic neděje a nakonec když se něco stane a film někam začne směřovat tak už je to každému u prdele.

Chodící mrtví (2009)

Opět veškerá hororová klišé které je jen možné vidět. Začátek docela ušel, ale od půlky jsem měl co dělat dokoukat film do konce a neunudit se k smrti. Námět špatný nebil, ale zpracování hrozné až běda.

The Graves (2010)

Tolik nelogického chování v jednom filmu to je síla a Tony Todd jakožto hororová legenda byl naprosto k smíchu. Nejslabší z After dark 4

Lake Mungo (2008)

Celkem zajímavá forma vyprávění. Bylo to i docela napínavé. Celková spokojenost, ale na druhou stranu nic než průměr.

The Final (2010)

To byla zase ukecaná slátanina. Námět nebyl až tak špatný, myslím, že se z toho dalo vytěžit mnohem více.

Dread (2009)

Konečně po delší době film, který dokázal zaujmout. Slušná atmosféra, pár nechutností, slušné herectví a celkem nečekaný závěr.

ZMD: Zombies of Mass Destruction (2009)

Další z řady nevtipných hororových komedií. Herci tak špatní nejsou, ale příběh je plytký a nudný až běda.

The Ward (2010)

Je to asi tak napínavý jako průměrná epizoda Scooby-Doo.