• Thriller

Bez soucitu (2010)

Výborná akční jízda v čele s Johnem Travoltou který u mě stoupl v osobním žebříčku zas o pár příček. Chvílemi sice dost předvídatelné, ale nevadilo mi to.

To byl zítra flám (2010)

Výborná komedie o cestování časem, výborné herecké obsazení. Člověk u toho nesmí moc přemýšlet a jen se skvěle bavit

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Velmi slušná romanticko-akční podívaná. Cruise a Diaz se k sobě výborně hodili. Při srovnání s podobným letošním filmem Vrahouni určitě o 2 třídy lepší a promyšlenější.

Swety (2009) (amatérský film)

Moc se mi líbila atmosféra i prostředí, jen škoda že nepřišla žádná pointa.

A-Team: Poslední mise (2010)

Nejsem fanouškem seriálu, ale přesto jsem se na film těšil. Je to akční komedie se vším všudy. Velmi dobré herecké obsazení a několik scén které prostě musíte vidět.

Experiment (2010)

Německý originál jsem ještě neviděl, ale tenhle remake mě dost chytil. Whitaker po rolých hodných strejdů opravdu velmi nepříjemný. Brody nic moc výrazného. Zbytek se mi líbil.

Čtvrtý druh (2009)

Chvílemi velmi zajímavé, chvílemi zas vůbec. Zajímavý režijní styl. Dobré herecké obsazení. Jednou kouknout.

Vrahouni (2010)

Tak sem se zas jednou těšil na fajn oddechovku, ale tohle nebylo ani jedno. Kutcher mi lezl na nervy, ale Katherine Heigl nešla ani vystát. První půle byla hrozně trapná, v druhé půli přišel obrat a přibyla akce, bohužel konec filmu byl velmi brzy odhadnutelný. Celkově spíše nedoporučuji.

Pontypool (2008)

Nic moc sice člověk neuvidí, ale přesto velmi napínavé.

Devil's Playground (2010)

Zombií bylo hodně, že jsou rychlý je v pořádku, žijeme v uspěchané době, ale proč proboha skáčou jako kamzíci. Nejlepší postava Sean Pertwee.