Logan: Wolverine (2017) odpad!

Píše sa večer prvého mája. Frajerka už dávno spí a Playstation sa mi už zapínať nechce.. Chytím teda ovládač od tv a skúsim posledné šťastie tam.. Pozerám, že najlepšia televízia v celom vesmíre (JOJ) dáva niečo s Jackmanom, wow. Hovorím si v duchu, že buď je to tá infantilná pičovina, kde sa boxujú roboti, alebo 359 pokračovanie teplých x-manovcov. V tom momente tam niekto nechutným spôsobom zabil starého plešatého deda ležiaceho na posteli, násťročnému chlapcovi kruto prepichol brucho a ďalšiemu mužovi doslova odjebal hlavu. Hm, to nebude ten film o robotoch v ringu, hovorím si. Kiež by ale bol. Vraj ďalší Wolverine, píšu v info. Teraz už vraj fakt najlepší, dokonca s R ratingom, hovoria fajnšmekri na čsfd. Údajne Jackmanova rozlúčka s Loganom. Vraj drsná, emotívna, dokonalá a krvavá, píšu hentí s piatimi hviezdičkami.. No dobre, hovorím si. Okej. Pozerám.. Ale nakoniec som zaspal. Sorrač. No Wolverina som tam stihol zaregistrovať! Bol červený (asi prepitý) a vrieskal na nejaké nesympatické decko v aute.. Ináč to bolo fakt dobré, ako všetci píšete. Škoda, že to bola posledná časť. 0/10.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Nič nehovoriaci zlepenec všetkého, čo sme už videli stokrát. Hlavný protagonista bol najväčším mínusom. Nevyzerá ani ako muž, ani ako žena.. Okolo Pottera to nešlo ani obúkom. Príbeh chabý a nezachráni to ani hromada cgi prkotiniek a kvázi srandičiek pre maloletých.. slabota.

Predátor 2 (1990)

Vymakané pokračovanie dokonalej jednotky. Glover skvelý, vtipný. Predátor drsný hajzel ako vždy, všade lietajú trefné hlášky a soundtrack opäť ošéfoval kráľ Silvestri. Za mňa TOPka.

Alien: Alone (2019) odpad!

Už mám toho naozaj dosť. Skutočne mi uniká zmysel týchto neskutočne amatérskych desaťminútoviek, v ktorých sa absolútne nič nedeje.. Načo je to dobré?.. bieda biedovitá.

Alien: Harvest (2019)

Tak toto celkom vyšlo.. Konečne sme aj niečo videli a svetu div sa, nepôsobilo to vôbec amatérsky, práve naopak. V porovnaní s ostatnými kraťasmi, ktoré sa mi vôbec nepáčili je toto naozaj vydarených desať minúť z Alien univerza.

Alien: Specimen (2019)

No dajme tomu.. okej. Na rozdiel od ostatných kraťasov sa toto dalo pozrieť bez ujmy na zdraví..

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Extrémna tupota pre zanietených fanúšikov oboch vesmírnych monštier.. nemám viac čo dodať. Ja s tým problém nemám. Typické béčko so všetkým, čo k tomu patrí: Má to akciu, krv a fajn súboje.. ale človek aj tak neuvidí ani hovno, lebo je to všetko extrémne tmavé.. Nechýba samozrejme ani americká TUPÁ armáda a ich obľúbené riešenie problému "jebneme tam atomovku a vybavené.." JA CHCEM TROJKU.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Poviem to asi tak, že v porovnaní s posledným, naozaj otrasným Predátorom od Blacka pôsobí už pomaly 20-ročné AvP ako oscarové veledielo, ktoré nemám problém zhliadnuť kedykoľvek..

Alien: Containment (2019)

Skutočne neviem, čo mám k tomuto povedať.. Niekoľko spotených nehercov v jednej miestnosti a presne 0 záberov na votrelca, alebo aspoň niečo, čo by nám ho pripomínalo. Zbytočných 10 minút môjho života. Jedna hviezda za snahu, inač naozaj úplná zbytočnosť.