Alien vs. Predator: Redemption (2010) (amatérský film)

Ja chápem, že to zbúchali obyčajní fanúšikovia "na kolene".. ale čo sa mňa týka, skutočne sa na to nedá pozerať dlhšie ako 5minút. Masky, cgi grafiku a ostatné veci radšej ani hodnotiť nejdem.. diplomaticky to uzavriem tak, že som už v živote videl aj lepšie fanúšikovské projekty, resp po každej stránke kvalitnejšie.

Alien: Night Shift (2019)

Strašne slabé.. ešte amatérskejšie, než som čakal. Za snahu ledva 1*..

Pod vodou (2020)

Slabota. Celému projektu chýbala nápaditosť a hlavne kreativita. Všetko sme už počuli a videli snáď tisíckrát... a vraj “Votrelec pod vodou”..no hovno makové. Prvých 20 minút ešte ušlo, keď človek poriadne nevie o čo ide, ale potom to padne do typicky otrepanej americkej klišé nezaujímavej rutiny, ktorá nudí až to bolí.. Cthulhu na konci ale pobavil, inač fakt bieda. 1* s odretými ušami.

Neviditelný (2020)

Prva polovica bezchybná, tá druha už “iba” veľmi dobrá. Naozaj výborný upgrade starej klasiky prerobenej do moderného a s prižmurenim oka realistického kabátu. Až taku kvalitku som naozaj nečakal.. mať tam tak sympatickejšiu hlavnú hrdinku, ktorá tak strašne “neprehráva”, bolo by to kľudne aj za 5*...

Mandalorian (2019) (seriál)

Vynikajúce. Prepracované. Atmosferické. Dospelé. Žiadne cukríkové a otravné klišé ako v SW filmoch. Och, to čakanie na druhú seriu bude peklo..

Nenávist (2020)

V pohode. Na to, ze sa jedna v poradi uz o druhy americky remake japonskej kultovky to mohlo dopadnut podstatne horsie. Cenim Pesceho nove napady a mierny (originalny) odklon on klasickeho pribehu. Aj Raimiho rukopis bolo citit celkom intenzivne. Za mna uplne neskodne, jednohubka ako vysita. 50%

Úniková hra (2019)

Cube feat. Saw & Cabin in the Woods.. Nuda 40%