Stalingrad (1993)

To "movie": jsi ignoranstky a nevzdelany blb. A rad ybch, kdyby jsi mohl osvetlit termin "podezrely herecky vykon"...

Boxer (1997)

Pusobivy snimek o silenosti, ktera panuje v severnim irsku nekolik desitek let. Sam jsem v Belfastu byl a tamni prostredi je opravdu depresivni, ale Boxer krasne ukazuje, jak si toto prostredi vytvari lide sami, resp. vetsinou uzky okruh lidi, ktery pak zen zbytek tyranizuje.

Blbý a blbější (1994)

Komedie kvuli ktere J.Carrey nevahal si nechat urazit kus zubu (no dobra, dobre mu to zaplatili). Sranda od zacatku do konce, skvela komedie s gagy k popukani, napr. scenka s mocenim do lahvi od piva ;)

Memento (2000)

Proste a jednoduse filmovy klenot. Sam jsem byl nucen Memento shlednout trikrat, nez jsem pochopil zakladni kostru deje, proto tem s mensi hranici trpevilovisti doporucuji obstarat si tzv. chrono edition. A nosna myslenka mozna pro nekoho nebude tak objevna, ale zpusob jejiho podani a predvedeni je ojedinely. Pro me nejlepsi film roku 2000.

Striptýz (1996)

1* za to pekny (ja vim ze umely) telo.

Vymítač ďábla (1973)

Vskutku dabelska atmosfera a pekelny scenar zarucuji snimku nezapomenutelny zazitek.

Air Force One (1997)

Prumerny snimek ale s celkem obstojnym scenarem a par potesujicimi akcnimi scenami. Presto trochu mirne zklamani.

Pekelná ženská (2001)

Behem tohodle filmu jsem se nasmal docela dost, docela originalni a nektere scenky opravdu srandovni (napr. onanujici stary cinan ;)).

Dým bramborové natě (1976)

Komorni film s bravurne vykreslenymi a zahranymi postavy - mezi nimiz doopravdy R. Hrusinsky vycniva jako supernova mezi stolnimi lampickami. Jeho posmutnely doktor s zivotnim nadhledem se nezaryje do pameti nejakou jednou vyraznou scenou, ale zanecha vzpominku na kvalitni filmovy zazitek celou svou komplexnosti.