Mulholland Drive (2001)

Dokonalost sama, vic by ani nebylo treba rikat. S pomoci pritele jsem snad tento film aspon trochu pochopil, ale az na zaverecne 2min tedy. Naprosto jedinecna a nezapomenutelna podivana.

Jackass: Film (2002)

Oproti serialu o hodne slabsi, presto s par svetlymi chvilkami.

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Tenhle ujetej serial jsem sledoval od zacatku co sel na MTV a prozil jsem u nej hodne veselych chvilek. Urcite se najdou moralisti, co ho budou zavrhovat, ohrnovat nad nim nos a delat ze jim neni roven. Pro me je to prost jen genialni zabava...

Kate a Leopold (2001)

Docela mila romanticka oddechovka. Komedie urcite ne, nezasmal jsem se ani jednou, ale presto prijemne.

Tiffany (1983)

Boze to bylo tak spatny, az to bylo dobry na jednu hvezdicku =)

Nejistá sezóna (1987)

Cokoliv od panu Cimrmanovcu je proste genialni. Stejne tak i tato neobvykla a originalni komedie.

Mikrokosmos (1996)

Vyjimecny a jedinecny prirodopisny dokument, zachycujici svet jedne male louky. Krasa.

Osobní strážce (1992)

Je to sladoucke a plne klise, ale vysledny dojem neurazi. Prijemny odpocinkovy romanticky snimecek na zimni vecery.

Výlet (2002)

Pekny a prijemny snimek zabyvajici se zivotem a trochu nevsednimi trablemi. Velmi dobre natoceno a vyzvihnul bych zejmena hudebni doprovod.

CKY2K (2000)

Ale hloupost, jake trapne pokusy? Bam Margera je tradicnim clenem Jackass a toto je "jeho" serie, ktera je v necem odlisna a mozna mene zvrhla, ale o to vice akcni a stejne napadita (leckdy navic opeprena scenkami z jeho osobniho zivota).