Hledá se Dory (2016)

Žádné klišoidníí nesmysly kolem které by snížily úroveň. Dobře zasazený příběh. V tomhle směru zde tvůrci udělali fantastickou práci. Jediné co mě mrzelo, že oproti Nemovi už tento film nedokázal tak dobře pobavit i dospělácké publikum. První polovině filmu prostě chybí ta špetka humoru pro dospěláky, ale i tak jsem se bavil.

Deadpool (2016)

Film který se za každou cenu snaží být vtipný u mě nikdy neuspěje. Jak se říká všeho s mírou a tady to bohužel přestřelili do otravnosti. Film není špatný, ale tahle komiksovka postrádá jakékoli kulervoucí scény, které by ve vás vyvolaly nenávist k záporákům a to je snad to nejdůležitější co by takový film měl nabídnout.

Děda (2016)

Pokud jste Valach jak poleno, tak vás to buď bude bavit a nebo vás unudí, nic mezi. Film sám o sobě je v podstatě o ničem a o nějakém pořádném ději se mluvit nedá. Je to v podstatě takový filmový valašský skanzen a pokud by se film obešel bez amatérského přehrávání v kombinaci se špatně napsanými dialogy, tak by tomu asi nemohl nikdo co vyčítat, zvláště pak pokud se bavíme o nějakém nízkorozpočtáku. Pro mě to ovšem tohle pohřiblo a nucené tlačení valašských až klišoidních hlášek. Pokud je valašsko o nečem, tak je to přirozenost a ta filmu chybí. Nejsmutnější na tom je to, že z valachů už blbce nedělají jen pražáci (a to už taky není pravda), ale sami valaši (Kolik znáte internetových providerů co jezdí v 30 let starém rapidu?).

Vyměřený čas (2011)

Výborný scénář pokažený průměrnou režií, kterou nevyzvedne ani pěkná Amanda. Hollywood se řídí heslem "udělejme za každou cenu něco na co nemáme rozpočet" a těma honičkama a bouračkama v autech to potvrdili i zde. Jinak film je to příjemný ale za tyhle šílenosti nemůžu dát víc.

Jack a obři (2013)

Příjemně odfláklá pohádka, která je dělaná na nějaký deštivý den. Nehledejte v tom nic světoborného ani náročného. Je to prostě pohádka. PS: McGregor a jeho vlasy mě dostaly. :D

Úžasňákovi (2004)

Vývážené, humorné ale bohužel nevzalo mě to například jako Finding Nemo nebo Cars.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

V dnešní kupě českých seriálů je tohle unikát, který si na nic nehraje a je opravdu zábavný. Výborná parta herců samozřejmě dělá své a tak ještě přihazuju jednu hvězdu navíc.

Velký Gatsby (2013)

Tak tenhle film mě opravdu ničím nezaujal. Kýčovitost tu nebyla vůbec originální, ale naopak velmi fádní, nesmyslná, nepřirozená a nevkusná (to si může dovolit jen málo který režisér). Nevím ani jak bych tenhle film ohodnotil a proto to ani neudělám.