• Krátkometrážní

Dva mezci pro slečnu Sáru (1970)

Clint zábavný i se šípem v rameni a Shirley je ta nejsexy jeptiška pod sluncem (Četníci prominou). Velmi jsem se bavil.

Tísňové volání (2018)

Přehánět to v práci s aktivitou se nemusí vyplatit... Ale Telefonní budka bude vždy jen jedna.

BlacKkKlansman (2018)

Film je zajímavý jen svým obsazením: Washington-syn, Buscemi-bratr a Driver-driver Paterson. Jinak celkem nuda.

Sbohem Kryštůfku Robine (2017)

Ne moc příjemný film ke koukání - viz také komentář rikitiki. Zpříjemňuje ho jen Kelly Macdonald (velmi) a vizuální stránka (trochu).

Pohřben zaživa (2010)

Na jedné straně absence logiky a fyzikálních/biologických zákonů, na druhé rejžova odvaha natočit pár věcí jinak (i když to hodně naštve). Takže remíza a tři hroby... eee... body.

Oddělen (2011)

Brody totálně exceluje. A jinak, marnost nad marnost, všechno je na hovno... (a zdaleka ne jen ve školství). Skoro všechno... teda, snad skoro... Netřeba vidět znovu. Jenom tohle, tohle ano: https://www.youtube.com/watch?v=v7qePMse_m8

Úžasňákovi 2 (2018)

Zbytečně moc akční, předvídatelné a nepříliš vtipné. Zábavné jsou vlastně jen trable s mývalem a otcovy zničené nervy z hlídání Jack-Jacka. Tři hvězdy jen taktak.

Přízrak (2017)

Nejnestrašidelnější film o strašidle... aspoň pro mne. Bylo to takové intimní a domácké, včetné té, zde koldokola omílané, konzumace koláče. Sice mne po shlédnutí napadla ještě lepší zápletka/pointa, ale i takto je třeba originalitu, atmosféru a humor celkově ocenit pěti body.

Krvavá stopa (2002)

První dvě třetiny zajímavé, ale pak jsi to, Clinte, podělal... dlužno ovšem říct, že takto moc naposledy.