Je to i můj život (2009)

Řekl bych ,že se Nick moc nepotatil.Možná i chtěl,ale nepotatil.-Anebo mu prudukce zdělila,že aby si jako ráčil všimnout,že sedmdesátý léta se již jaksi nekonají a on že není svůj otec.-To by jeden neřek.

Daniel Landa - Večer s písní Karla Kryla pro Český národ (2004) (koncert) odpad!

Že si Landa Ordoš Lumpen Lempl(i) vybral již mrtvého Karla Kryla tomu rozumím.Škoda že si nevybral Lutku,Mertu nebo Třešňáka.V případném pěstním souboji bych si pak samozřejmě vsadil na Lutku, Mertu nebo Třešňáka ,na Ordoše né.

Rychle a zběsile (2001)

Asi jsem se nějak špatně zkroutil na gautchi při sledování tohodle. A tak i přes rádoby svižné tempo, když se ,,film" doploužil ke konci,já vystartoval nesmírně rychle a zběsile na hajzl,že by mě ni Dýzl v ňákým turbodýzlu nepřed hoňál,natož vokecal.Nebo za to mohly ty opravdu skvostný dialogy nebo ty zelený jabka před filmem.Zřejmě voboje.

Nexus (1994) odpad!

Tohle je asi odpověď na to,proč se u nás netočí sci-fi,aneb jak zabít zájem investorů o daný žánr asi tak na vždy.- Pro mě největší zvěrstvo co jsem zatím viděl.

Panenství (2008)

Tři příběhy ,tři prostitutky. Autor to moc nekomentoval,tak já taky nebudu (ovšem dosadit si tam místo těch třech vaječníků tři chámovod figury bylo by to o tomtéž a pořád do kola).(leckterá militantní fémina si po tomhle ve vzteku rve svá zakrnělá varlata,-ale je vedle jak ta jedle)

Dlouhá cesta (2004) (seriál) odpad!

Cestopis? Jakože Divoký Východ očima Zápaďanů? Aha.- Dodrodrůžo? No jasně a příště by to mohlo být o napínavé cestě Vlll. B. Gagarinovy základní vlakem z třeba Valmezu do Kysuc a zpět.

Ctihodný občan (2009)

HRDINOVI vyvraždí rodinu.Systém ho zklame.Ovšem dokud zabíjí ve své pomstě krindypindy nepomstě lumpy co se na jeho tragédii podíleli činem, tak mu fandíme(mstitel).Jakmile napadne systém a zabíjí ,,nevinné" tak už mu nefandíme (terorista). No a mě s takovým konceptem už soudruzi američani můžete políbit řiť!

Domov snů (2010)

Kdo má byt ,v něm stůl a k němu židli ten bydlí. A kdo má k tomu ještě nůž tak ten kydlí! (pár drobností mi to hodilo do plnýho hodnocení-když už je zabijákem žena z lidu tož nechme ji pracovat s tím co jako hospodyňka zvládá nejlépe a má denně v ruce-vysavač,žehlička,kuchyňský nůž,-nebo to co najde v tátově brašně-kladivo,šroubovák-jen to prkno se zrovna hodilo...-brutalita pak vychází z její nezkušenosti a nešikovnosti,au au,--- ta až neúprostná (skoro noirová:-))bezvýchodnost příběhu tak nemilosrdně směřující k ňuňuňu pointě /tím myslím tu pointu po té už předem profláklé pointě!!/ ,a když už humor tak zásadně při vybíjené(!),-no a co ten účes paní ,,hrdinky"-to obšlehla od Majky z Gurunu,nebo od té paní z Akce Bororo? Božíí!)

Občanský průkaz (2010)

I když řemeslem Trojan nesahá třeba Hřebejkovi ani nikam,tak právě na rozdíl od tady toho pána a jeho ulepených sladkobolných retro o ničem,zde mi bylo poměrně prostě (i díky mizerným hercům,nebo jejich mizernému režijnímu vedení-co já vím,-až na Macháčka a jeho přehazovačku!!) připomenuta doba ve které jsem se i já plácal.Sice o deset let později než je tahle story,ale von r.84.,nebo 74.-to bylo fakt jedno. Když už pro nic jiného ,tak za to cvrknutí do nosu ,ohlédnutí a vyjímečně skvěle nástíněné dusné bezvýchodné a udavačské roky -70%. (samozřejmě že než Šabach tak raději Pelc)

Sekera (2005)

Že Kosťovi rudá (potažmo oranžová) sluší,vo tom žádná. Ovšem když do pazoury svému ,,hrdinovi" (jak néni rachota?, u popelářů berou furt a platěj!!) místo rudé vlajky vrazí třeba sekyru tak to de.