Už jsme tam? (2005)

Pár opravdu vtipných momentů zachraňuje celý film před odpadem. Jinak o reálnosti filmu ani nemluvím, protože mně osobně kdyby zničili ti parchanti takový auto, tak to balím. :-)))

Co je šeptem... (2005)

Sázka na top herce se vyplatila jen tak napůl. Jennifer Aniston já osobně moc nemusím, Mark Ruffalo je zatím podle mě jen průměrný herec, ale Costner byl milým zpestřením. Celý příběh filmu se mi moc nezamlouval, nebavil mě, ale odpočinul jsem si, tak aspoň něco. :-) 40%

Krásná pokojská (2002)

Ani náhodou to není tak špatné, jak se to zde prezentuje. Ano je to sladké a pohádkové, ale je to docela i lidské a hlavně je to dobře natočené. A Jeniffer sice není superherečka jako třeba Meryl Streep, ale jednodušší filmy jako je tento obstojně zahraje a ke všemu je to kus krásný ženský!!! 8/10

Hádej kdo? (2005)

Solidní oddechovka, která naštěstí neobsahuje příliš klišovitých scén. Takže 3 zasloužené hvězdičky.

Co ta holka chce (2003)

Co k tomu říct? Možná....že příběh je to už asi milionkrát omletej, některé fráze jsou jak přes kopírák, závěr filmu předpovídatelný. Přesto se tento film dá jako jednohubka smlsnout a docela i užít. Amanda má jisté kouzlo, ona ani není moc jako herečka, ona je spíš jako holka, která utekla z domova a řekla si, že si užije natáčení tohoto filmu v holywoodu. Takže jí máme možnost vidět, jak vyvádí blbosti, tancuje, nakupuje atd. Ale nu což. Viděl jsem, nevadilo mi to, ale určitě to v budoucnu vyhledávat nebudu. 4/10

Fenomén Gott (2009) (TV film)

C´est la vie!!! Někdo se stane truhářem, někdo lékařem, někdo ekonomem, ale Kája Gott se stal legendou. A že je největší zpěvák v ČR o tom není pochyb. Osobně si ho strašně vážím, mám rád jeho písničky a tento dokument, ačkoli mám k němu různé výhrady, jsem si taky užil. Hlavní jsou písničky, ty jsou nesmrtelné. 70%

Nekecej a pádluj! (2004)

Slabě podprůměrná podívaná, která však potěší alespoň pěknou vizuální stránkou, hudbou a herci. Jinak po obsahové stránce je vlastně o ničem a humor mi tak úplně nesedl. 4/10

Rocky Balboa (2006)

60-letý božský Sly se rve jako lev! Neuvěřitelný! Skvělá rozlučka s fanoušky boxu a celé této série. Škoda jen, že ta část kdy Rocky posiluje, je tak krátká. :-(((( Tu mám totiž nejradši. A musím se přiznat - na konci jsem uronil i slzu. 8/10

Hřiště snů (1989)

Hřiště snů je opět film přesně na hraně. 3 hvězdičky jsou málo a 4 hvězdičky moc. Celkově se však dá říct, že jde o přijemný filmeček, který je i dobře zapamatovatelný díky dobrým hereckým výkonům Costnera i Amy Madigan a příjemné hudby Jamese Hornera. Přesto se nemůžu zbavit pocitu, že tenhle film jde tak trochu mimo mě. Řekl bych, že je dělaný pro americké fanoušky baseballu a tímto mě režisér tak trochu ´´vyřadil ze hry´´. Baseball mě prostě nikdy nezajímal a proto mě to ani moc nechytlo.

Symptom Pandorum (2009)

Ukázkový příklad toho, jak udělat z úplné blbosti fantastický thriller. Stačí jenom perfektní kolektiv kameramanů, inteligentní režisér, dramatická hudba a talentovaní herci. A je to doma! Ikdyž člověk má na jazyku otázky typu, co tam jedli a pili, co to je to pandorum, proč ty halucinace, jak je možné tamto a tamto. Jenže o to tady vůbec nešlo, tady šlo o napětí a toho bylo nadmíru. Takže opravu velice milé překvapení a jen doufám, že taková budoucnost nás NEČEKÁ !!!