Mezi náhrobními kameny (2014)

Kde se do háje schovával Neeson tak dlouho? Je mu 62 let a točí jeden lepší krimi-thriller než druhý. Já to nechápu. Ten snad chytil na starý kolena místo Alzheimra skvělou hereckou mízu a já doufám, že mu to ještě pár let vydrží a natočí ještě několik thrillerů, protože mu to neskutečně sedí. Mezi náhrobními kameny sice nemá takový tempo jak NON-STOP, ale naopak se pyšní kvalitním kriminálním příběhem, který být o 15 minut kratší, dal bych určitě maximální hodnocení.

Coherence (2013)

Tohle mohla být pecka jako blázen, jenže nebyla. Škoda, škoda...:/

Děs po setmění (2014)

Hrozně unavující tempo a ten retro look mě na rozdíl od fandů osmdesátek fakt nebaví. Závěrečný zvrat nebyl vůbec špatný, ale příliš to taky nezachránil. Za mě zklamání vzhledem ke zdejšímu hodnocení. 40%

Něco jako komedie (2010)

No dobře uznávám. Emma Roberts je fakt sexy. :) Hodně dobrý film, tak trochu jako Přelet nad kukaččím hnízdem, jen trošku z jiné perspektivy. 80%

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Velmi špatné pokračování vynikající dvojky. Prvních 20 minut jsem nevěděl, jestli koukám na film nebo na nějakou lacinou počítačovou hru, potom následovala plejáda dementních dialogů, kde se jedna bývalá hvězda za druhou předháněla v co nejhorším hereckém výkonu....no naštěstí prostření třetina pár vtípky a některými momenty s Banderasem zachránila to, co první třetina natropila, aby pak přišla poslední zase neskutečně dementní závěrečná třetina plná přepálené ujeté akce. Vlastně přemýšlím, jestli nejsou 2 hvězdy až moc laskavé k tomuto propadáku. Ještě si to hodnocení nechám projít hlavou.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Velmi zajímavé a netradiční zpracování pohádky O šípkové Růžence. Vlastně natolik netradiční, že jsem do poslední chvíle nevěděl, komu fandit a kdo je vlastně hodný a kdo zlý. Pro úplně malé děti to kvůli těm drsnějším bitkám není moc vhodné, ale starší děti budou podle mě nadšení. 75%

Na hraně zítřka (2014)

Tak to hodnocení je fakt mimo. Jako uznávám, že první 2/3 filmu jsou dost působivý, konec je ale dost směšný. Ještě bych mohl pochválit volbu herců, jinak ale nevím, z čeho si všichni sedli na prdel. Zcela objektivní hodnocení bych viděl někde kolem 75%.

Mother and Child (2009)

Neskutečně silný příběh. Vlastně natolik silný příběh, že mu odpustím i to velmi pomalé (skoro až uspávající) tempo.Tohle stojí za zhlédnutí.

The Canal (2014)

Tady se všichni zbláznili. Nudný, neoriginální, hloupý a amatérský horor. Škoda času :/