Metanol (2018) (TV film)

I když z mého úhlu pohledu by se film dal zpracovati o dost lépe, vydržel jsem u toho. Metanolová kauza byla sice jedna z nejděsivějších kauz, co česká justice musela řešit, a z mého hlediska si viníci nezaslouží slitování. Avšak přestože moji zvědavost vůči filmu nemohu zapřít, tak i tak musím konstatovat, že tato konkrétní televizní minisérie je pro mě na jedno kouknutí, ač jsem přesvědčen, že film by se dal natočit daleko lépe a profesionálněji jako je Rapl, Příběh kmotra, Tobruk apod. U dosti českých zpracováních mi chybí autenticita jednání postav, jenž z mého úhlu pohledu nejsou natolik přesvědčiví, abych měl pocit, že se nejedná o herce, ale o postavy příběhu.

Bumblebee (2018)

Tohle je takový odpočinkový snímek na odpočinkové nedělní odpoledne, když zrovna nemáte nic na plánu.

Dívka v pavoučí síti (2018)

No abych pravdu řekl, do původní série má tenhle film hodně daleko. A aby člověk na to dokázal koukat bez různých invektiv na adresu filmu, stačí film vnímat jako jen další a úplně jiný film, jenž by se dal označit za koukatelný průměr.

Creed II (2018)

Za mě palec nahoru.

Motýlek (2017)

Celkem povedený a zajímavý film plný děje i napětí od začátku do konce. Nebyl jsem zklamán.

Mladí zabijáci (2018) odpad!

Po pravdě řečenbo jsem u toho vydržel jen přes dvacet minut, ač jsem se těšil na cosi zcela jiného.

První člověk (2018)

Tyto typy dramatických žánrů jsou pro mě většinou jen na jedno kouknutí, ač se sice jedná o zajímavý snímek, přesto to není film, na nějž bych se díval opakovaně.

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Celkem se jedná o koukatelně průměrný akční snímek pro nenáročné diváky, které toto určitě bude bavit. A musím se přiznat, i když se nezakoukám do každého nenáročného filmu, napůl jsem taky nenáročný divák.

Halloween (2018)

Koukatelný průměr, ale mohlo to být lepší.