Manžel na hodinu (2016)

Už jednička byla pouhým průměrem, u čehož se divím, že se tvůrci u dvojky nesnažili, aby Hodinového manžela pozvedli, ač si myslím, že toto téma by si to zasloužilo. Avšak bohužel je dvojka ještě slabší než jednička.

Hlubina (2002)

Napoprvé to jde.

Příští správná věc (2000) odpad!

Tak tohle je jeden z těch filmů, u nichž dost diváků asi řekne: Škoda filmového materiálu.

Opuštěná (2002)

Trailer vypadal svým způsobem mysteriózně, ale celý film? To už bylo o něčem úplně jiném, a nudném.

Svátek matek (2016)

Nejedná se o žádnou komedii, u níž se divák každou chvíli řeže smíchy. Je to spíše takový "jen pro někoho" oddychový snímek pro "třeba" sobotní odpoledne, když zrovna nemáte nic na programu. Občasně je to jakž takž úsměvné, pro někoho to asi bude film, na nějž za chvíli zapomene či se na něj ani nepodívá, ač má k tomuto žánru jisté výhrady. Jak se říká, tak hlavně záleží na vkusu aneb na úhlu pohledu, jak říkám já. Nic extra to není, ale úplný propadák to také není.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Co se týče delšího závěrečného nádechu - ten byl, jak se říká, bez chyby. Divák, jenž má v oblibě akční žánr, by měl být spokojen přímo dostatečně. Samozřejmě se nejedná o jedinou dobrou pasáž u tohohle snímku, avšak film k průměru srážejí právě oné pasáže, kde se Cage a další členové jeho týmu snaží chovat drsňácky a ve stylu ,jako že nemají co ztratit', tudíž se nebojí smrti a mají tendenci se usmívat, i když to vypadá křečovitě. Co se týče úsměvných dialogů tak pro mě byly úsměvné tak nanejvýš dva, ostatní vtipné dialogy byly dle mého úhlu pohledu spíše trapné, či nemastné, neslané. A nebo - když Jackson začne řvát na začátku před dopadem družice ,gól', to byl jeden z vrcholů trapnosti. TAKŽE celý film zachraňují určité akční scény, a celkem to dělá...tři hvězdičky.

Hra o všechno (2017)

Tohle je takový klasický béčkový akční snímek s hluchými místy, mezi kterými se najdou občas pasáže, jenž dokážou zaujmout, ale díky těm hluchým místům a průměrnému zpracování to celé spadá do průměru.

Velká čínská zeď (2016)

Tak určitá dynamika filmu skutečně nechybí, ale v případě nepřátel v podobě nějakých kreatur film spadá hlouběji do fantasy žánru. A vzhledem k Velké čínské zdi by si film spíše zasloužil ten pravý nefalšovaný historický nádech například pohledem na útrapy okolo Velké čínské zdi jako nucení otroků, aby to postavili, boje a další historická fakta. Ale protože z toho udělali fantasy, je to, i když koukatelný, průměr.

Rozpolcený (2016)

Po pravdě řečeno jsem byl na tento snímek maximálně zvědavý, a když se jedná o nový snímek režiséra Znamení tak jsem byl ještě zvědavější, ač má tento snímek vynikající recenze. No jo, ale i když je téma fakticky zajímavé, celkové zpracování mi nakonec přišlo dosti podprůměrné, ač se film táhne s tím, že občas pan Rozpolcený pokaždé přijde jako někdo jiný a mluví samé nesmysly. Až tak půl hodiny před koncem začíná být Rozpolcený o něco málo dějovější, ale dle mého úhlu pohledu to celý snímek nijak zvlášť nezachraňuje. Podle mě by to bylo zajímavější, kdyby Rozpolcený měl toho více na svědomí, než jen únos a věznění tří studentek, tudíž je z filmu jeden znejpsychologičtějších snímků vůbec, ač se celý příběh jen koncentruje na jádro celé věci a jinak nic. Dokoukal jsem to, ale že by mě to imponovalo, to se fakt konstatovat nedá.