Kruhy (2017)

Scéna v letadle je v mých očích zcela bez chyby, až mě to fakt překvapilo. Avšak s postupem času po první scéně film upadá do průměru, i když scéna, kdy uvězněná ve studně vyleze s LCD televize, je taktéž zaujatelná. Bohužel má film několik hluchých míst, tudíž průměrné hodnocení je pro něj to nejlepší, které může mít.

Pařba o Vánocích (2016)

No...po pravdě řečeno, svým způsobem se jedná o ten druh dnešní laciné komedie, která má místy až nucený humor, alespoň co se týče té vulgarity a mrouskačky - tak to tady bylo brzděné, a to je dobře. I když někdo občas byl sprostý na moment, primitivní dialog nebyl zbytečně dlouhý. Jinak se nejedná o nic zvláštního, ale je to místy i úsměvné, to přiznávám. Takže celkem dávám tři hvězdičky.

Co je doma, to se počítá, pánové... (1980)

Nebudeme si nalhávat, takovou dynamyckou srandu jako jednička to fakt nemá, ale jinak koukatelné to nakonec je. I tady se najde pár úsměvných scén, třeba simulovaná pouliční bitka.

Proč právě on? (2016)

Po pravdě řečeno jsem byl dost zvědavý na tento snímek, a to vzhledem i samotného hodnocení. Musím konstatovat, že samotný začátek, a nebo scéna na začátku, kdy se nechtěný budoucí zeť chlubí černýma koulema, ve filmu vůbec nemusela být, ač se jedná jen o dnešní stupidní smysl o humor, jako by tvůrci nevěděli, co vymyslet, a tak si vymysleli něco dětinsky nuceného. Avšak naštěstí komedie nezůstala u úchylné výstřednosti a odbočila na lepší cestu, na níž se nachází, i když párkrát se ve filmu sprostě mluví, ten snesitelnější humor patřící i těm inteligentnějším divákům, kteří v hlavě nemají jen styl na způsob Prci, prci, prcičky. Koneckonců jsem se u této komedie dobře pobavil, přičemž jsem zapomněl na trapný začátek, a z filmu tak je jedna z těch lepších komedií, k nimž se rád vracím.

Učitelé na zakázku 2 (2015)

Dvojka mi trochu připomínala ty americké nejabsurdnější parodie s odpadovým hodnocením. Tak proč tedy dávám tu jednu hvězdičku? Protože asi dvě, možná o málo více momentu mě přiměly se pousmát. Slabota na francouzkou kinematografii.

Smrt ve tmě (2016)

Jen škoda, že se to nepředabovalo do češtiny, jinak je to celkem dějový hororový thriller, u nějž by neškodilo malé vylepšení, ale i tak jsem byl spokojen. Jestli někdy bude dvojka, budu se těšit.

Monster Trucks (2016)

Celkem oddychové a místy úsměvné.

Santa je pořád úchyl (2016)

Pokud někdo přímo nebazíruje na původním zpracování této komedie tak dle mého úhlu pohledu je to skoro to samé, co první díl. Jen mám tak trochu pocit, že i když Santa v jedničce byl vulgární, to nepopírám, ale v této druhé části se, myslím, s těmi vulgaritami přímo roztrhl pytel, jen co je pravda. Ale některé hlášky jsou natolik nepřeslechnutelné, že to občas nutí člověka se usmát. P.S.: Jinak, přátelé, přece nechcete, aby druhý díl se natočil úplně přesně jako ten první. To by pak přece nebylo nic nového a koukat se na jednu věc znovu v dalším díle by alespoň mě nebavilo. Jen můj názor. Jinak záleží samozřejmě na vkusu, a pokud někomu se zvedá žaludek s takových a podobných komediíí, je zcela evidentní, že ať se natočí jakákoliv takováhle komedie, tak i tak se mu to nebude líbit.

Léto All Exclusive (2015)

Najdou se tam některé věci pro zasmání či jen úsměvné, avšak doporučuji u této komedie neočekávat neočekáváné. Je to spíše oddychová a nenáročná jednoubka pro nenáročného diváka, přesto mě ani tentokrát francouzi nezklamali.

Týden s prezidentem (2017) (pořad)

Líbí se mi, jak Zeman nechodí okolo horké kaše. Když je něco špatně tak je to prostě špatně, a nebudeme to formulovat jakkoliv zaobaleně, aby tomu nikdo nerozuměl. A navíc, i když někteří jedinci cítí vůči Zemanovi evidentní averzi, Zeman je snad úplně první prezident ČR, s jehož názory většinou souhlasím bez ohledu na jeho odpůrce, kterých je podle volebního průzkumu méně než těch, kteří by Zemana v případě jeho kandidatury znovu bez váhání jako prezidenta volili. Jeho celkový postoj k politické situaci má hlavu a patu stejně jako EET od Babiše, u čehož pravím: Proč by zlodějští podnikatelé měli okrádat stát na daních? Neznamená, že když je podle některých demokracie, i když dnešní zákonodárci, co se zákazů týče, strčí komunisty do kapsy, protože s čím dnešní zákonodárci jdou na povrch - to je vrchol omezování občanů stupidními zákazy, co si ani komunisti nevymysli.