Viktooorka

Viktooorka

okres Kladno
Zrzavá Liška Sluníčková

416 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Statečné srdce (1995)

  Jsou filmy, které dokáží rozbrečet. Ale už se Vám někdy stalo, že brečíte skoro každou nově započatou scénou?? Mě ano. Tenhle film mě dokáže pokaždé tak rozhodit, že mám smíšené pocity ještě několik hodin poté. Když si jej jdu pustit, beru si automaticky kapesníčky. Již úvodní titulky s jménem Mel Gipson mi ženou slzy do očí. Ta bolest, ta láska, to odhodlání, ta odvaha, ta bezmoc, to když se všechno spojí a mnohé další přidá, vzniká z toho nejlepší akční historické drama. Poukazuje na to, že i osoba se srdcem na pravým místě, dokáže víc, než někdo kdo má královskou krev. A závěrečný výkřik FREDOM možná otevře oči těm, kteří si neváží toho co mají a můžou být rádi, jak žijí. Možná většinu filmu probrečíte, nebo posmutníte, ale stojí za to se na něj alespoň jednou podívat. Takže se obrňte a hlavně pohodlně usaďte, protože je to na delší posezení.

 • poster

  Terminátor (1984)

  Nestárnoucí sci-fi akční podívaná, která se bude vysílat léta letoucí :) Arnold jako nezničitelný terminátor, kterého jentak nezastaví nějaký výbuch nebo maličkost, že je na dvě půlky :oD K tomu jeho 16 vět s nezapomenutelnou hláškou "I´ll be back!" ho nejen proslavili, ale zařadili k nesmrtelným :) Jestli tenhle akční nářez někdo nezná, tak pořádně nežije :-)

 • poster

  Rocky IV (1985)

  nemůžu si pomoct, ale já mám tenhle díl úplně nejvíc ráda.. celá série i nejnovější Rocky Balboa se mi líbí.. jsem zasažena Rockyho syndromem... ale Rocky Balboa versus Ivan Drago.. podívaná za všechny prachy.. hlavně příprava na zápas v Rusku :)

 • poster

  Pozemšťané (2005)

  Víc než celkový film mě zaráží komentáře zde napsané... Dokument prý nenabízí řešení.. Je to jednoduché, přestaňte to podporovat. Tak je to jednoduché.. Když nebudete kupovat maso, mléčné výrobky, sýry, nebudete chodit do zoo a cirkusů, budete si kupovat kosmetiku a drogerii netestovanou na zvířatech, nebudete si kupovat kožené zboží, kožešiny apod. a místo domácího mazlíčka od chovatele ho adoptuje z útulku, co se stane? Sníže se poptávka, tudíž nebude potřeba tyhle zvěrstva páchat.. Nezmění se to ze dne na den, ale vše je v rukou nás spotřebitelů!! My určujeme, co trh bude nabízet. Pokud toužíme mít dvakrát denně na talíři maso, pokud se chceme bavit pohledem na zvíře, pokud se chceme hřát pravým kožichem, zvířata pro nás budou pořád trpět.. Otevřete oči, srdce a zkuste udělat ten první krok!! Když už ne se toho vzdát úplně, zkuste to omezit a co dřív bylo běžné, mít maso jen v neděli k obědu, otočte to, mít aspoň jednou v týdnu den bez živočišných produktů.. Vaše tělo a duše a hlavně zvíře které se dožije o den déle Vám poděkuje!! Zahoďte svoje ega a nadřazenost, všechny živé bytosti na planetě si jsou rovni, proč ale my lidi, tolik ubližujeme a ničíme náš domov? Udělejte změnu :)

 • poster

  Medvídek Pú (2011)

  Začalo to nevinně. Snem vidět Púa na velkém plátně. Nevěřila jsem, že se najde další šílenec, který by na to se mnou šel. O to bylo větší překvapení, když jsme stáli u pokladen nejmenovaného multiplexu a hlásili: „4x na Medvídka Pú“. A nebylo to překvapení jen pro mě, ale i pro personál. Ráda jsem ale příčinnou smíchu jiných lidí, takže kromě slečen na pokladně se nám zasmál i trhač lístků :o) Usedli jsme do křesel a já se cítila jako ta malá culíkatá holka s lízátkem v ruce. Škoda, že mě a mou společnost tak neviděla maminka, která byla očividně zděšená, když vstupovala se svou dcerkou do sálu. Brzy ale zjistila, že ta hlasitě smějící se dívka je do partičky ze Stokorcového lesa zamilovaná více, než její opravdu culíkatá dcerka :o) To co dále následovalo už jistě nemusím popisovat, jen zdůrazním, že během celého filmu mi z očí zářili srdíčka a můj hlasitý smích, který bavil celé obecenstvo, mluví za vše. Nový Medvídek Pú sebou nese překrásný příběh s dokonalou animací, dospělými vtipy a dětským poselstvím. Dokonalé!! - "A ta kniha nás má dostat z té díry jak, prasátko? Zdá se ti dostatečné dlouhá?" - "Když nám ji Sova četl, bylo to to nejdelší, co jsem slyšel ."