Ctihodný občan (2009)

JUPiiiiiiiiiiiiiiiii! Konečne film podľa môjho zvráteného gusta. Najlepší akčný thriller čo som videla v poslednej dobe. Ešte v živote som tak nefandila zapornému hrdinovi.:))

Štvanec času (2002)

Veľa vecí strašne nedotiahnuté, občas mi niečo pílilo na nervy, ale celkovo milujem takýto námet.

Dítě z Marsu (2007)

Prekvapivo veľmi dobrý film, ktorý ma zaujal až som si takmer pomyslela, že ten chlapec je naozaj z marsu. Sympatický hrdinovia a marťan naozaj nemal chybu.

Čtvrtý druh (2009)

Dávam len preto 4 hviezdy, lebo by som to natocila lepšie:D

Smrt čeká všude (2008)

Postavy a dialógy absolútne nezáživné. Bomba vybuchne či nevybuchne, adrenalín stúpa. Ale nie u mňa, možno tak u toho pyrotechnika. Reálne prostredie, to nemôžem vytknúť, no koniec filmu nič moc.

Zakletý v čase (2009)

Rozhodne je tento film niečo na čo som dlho čakala, niekto tu napísal, že je to také pohladenie duše a áno presne to vystihol. Dokázal ma natoľko odzbrojiť ako už dávno žiaden film. Možno, že mal chyby, to nepopieram, ale som ním priam fascinovaná. Nikdy som o knižnej predlohe nepočula, ale človek predsa nemôže vedieť o všetkom. PS- škoda, že som na to nebola v kine (aj chcela som na to ísť), ale to viete, prehlasovaná, môj názor nie je asi dostačujúci. A možno niekomu škodí veľa romantiky. Nebudem menovať. :D Zakliaty v čase, no krásaaa:)

Děvčátko, které bydlí na konci ulice (1976)

Tak za tú poslednú scénu dávam štvrtú hviezdičku, Fosterová to hrala presvedčivo, malo to takú svojskú iskru, ktorá sa mi páčila od začiatku, trošku z toho a trošku z tamtoho. Atmosférou som bola milo prekvapená. Určite by som dala do toho niečo viac, ale neviem, niečo mi tam ešte chýbalo. Nejaký ten WAU záver.

Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

Teen comedy o tom ako sa z najlepších borcov na škole stavajú v real life chudáci a z chudákov pracháči. Tak veru. Poslednú pol hodinku som už len pretrpela.

Bílá vrána (2008)

Veľmi emotívny príbeh. A nie je to žiadna hanba, taký ľudia proste sú a žijú medzi nami, a spoločnosti buď prekážajú alebo si z nich spoločnosť robí výsmech. Ešte aj podaktoré komentáre tuto ma išli rozplakať, pretože si z filmu robili srandu. Nebudem menovať.

Sedm životů (2008)

Krásne romantické drama so smutným záverom kde som si hodne poplakala, lebo som na to asi mala chuť a možno, že to s filmom ani nesúviselo, ale s tým dojmom a tou myšlienkou s ktorou prišli do toho filmu, že na svete ešte nevyhynuli ľudia, ktorý sú schpný pomôť iným. Aj keď sa to týka ich samých a teda aj ich duševného rozpoloženia v akom sa nachádajú. Atmosféra filmu je priam určená na smoklenie a samozrejme, W. Smith sa mi v takomto rozpoložení zdal oveľa viac vyzretejší a dodalo mi to dojmu, že sa z neho konečne stáva vážna osobnosť. Veľmi smutný film a absolútne mi to neprišlo dlhé, pretože ako vravím, ak má človek na film chuť a čas tak mu nikdy dlhý neprijde.