Milujte svého zabijáka (2002)

Milujte svojho zabijaka, niekto by mohol povedať že tým zabijakom bol práve režisér George Clooney. Všetko čo tomu chýbalo bola jedna poriadna akčná scéna, pretože s reakcii vidím že sa pri tomto filme veľa ludí nudilo. Stačí sa však nad tým filmom zamyslieť, povedal by som že takáto bizarná vec sa nikdy nemôže stať, asi by som si mal za to dať facku. Bojím sa to vysloviť :D, skutočne sa to stalo?

Podivní (2010)

Áno ten film bol naozaj crazy. Síce aj troška silly ale také predsa béčkové horory bývajú. Až po zhliadnutí som zistil že sa vlastne jednalo o remake a ako všetci dobre vieme remaky takýchto filmov väčšinou končia odpadom. Výnimky sa však vždy nájdu chvála bohu.

Golfový sen (2005)

Keby som dopredu nepoznal koniec bolo by to pre mňa asi napínavejšie a hodnotenie by bolo plné. Takto sú to len pekné 4*. Opäť som sa raz dostal do môjho obľúbeného žánru dráma/športový, na ktorý nedám dopustiť a snažím sa vidieť všetko. Od Disneyovki som toho ani toľko neočakával ale dostal sa mi precítený a skvelo zahraný film. Shia si to nemohol priať lepšie, vždy dostával len vedľajšie úlohy ako v Ja, robot či Constantine. No teraz mu to konečne vyšlo a dostal sa na výslnie. Trochu mi to pripomenulo film Legenda o slávnom návrate ktorý sa príbehovo podobal. Mladý amatér vyhrá veľký turnaj... A malý chlapec ktorý hral Ouimetovho pomocníka bol stelesnený Will Smith :D. Skvelo strávený čas, odporúčam.

Zelená zóna (2010)

Síce som to pozeral v príšernej kvalite ale aj tak to bolo super. Nemohol som vydržať, a tak sú z toho zatiaľ len 4*. Určite si počkám na DVD kde bude tá kvalita vyššia a potom k tomu napíšem aj nejaký ten obsiahlejší komentár:)

Akta X - Film (1998)

V malých útržkoch sa mi vracal zážitok z detstva keď som bol celý vystrašený zo scény s mimozemšťanom. Potom už to ale nebola taká veľká sláva a je mi jasné prečo som to ako malý nedopozeral. Ale teraz po pár rokoch by to prišlo ako fajn film, ktorý má z každého rožku trošku. Predstavoval by som si to ale s väčším napätím, no nemôžme mať všetko :) David Duchovny stále boduje, no a Hank Moody aka vyšetrovateľ Mulder mu celkom svedčil.

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Božská úvodná pieseň! Animák je tiež v pohode a každý si ho po chvíli zamiluje, dá sa povedať že je to niečo ako moderný Tom & Jerry.

Rváčův deník (1995)

Leonardo tu teda zažiaril! Nemám síce rád takéto filmy o beznádeji a následnom happyende, toto mi výnimočne sadlo asi som mal dobrú náladu a zahľadel sa na kolónku športový. To jediné však nenaplnilo moje očakávania, nevadí aj tak to bol fajn strávený čas. No a Mark Wahlberg ako feťák...To mi dalo zabrať, po chvíli som to predýchal a aj naďalej ho mám rád :)!

Prokletý ostrov (2010)

Zatiaľ asi najväčšie tohtoročné sklamanie... Film sa mi veľmi páčil ale na môj vkus mal príliš veľa nedostatkov... Vo veľa momentoch mal otrasný strih akoby to bol nejaký béčkový horor a efekty sa k tomu tiež veľmi nepekne prikláňali. Boli tam samozrejme aj momenty keď som sledoval so zatajeným dychom, ale nebolo ich tam toľko koľko by sa patrilo na Martyho... A ešte ma dosť zaskočil ten koniec, ostalo to otvorené podobne ako pri Doniem Darkovi lenže v tomto prípade sa nepodarilo dosiahnuť dostatočný pocit extázi ak sa to tak dá nazvať. Pravdepodobne si to pozriem ešte raz, pretože mi muselo niečo uniknúť! //Uniklo..

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

Absurdné ako keby to režírovali Coenovci :) Tento "film" ma opäť presvedčil že South Park sa mi nikdy neokuká, pretože tie božšké hlášky a skvelý humor jednoducho nemajú obdobu!

Evoluce (2001)

Áno, áno skvelý film "slovenského" režiséra Ivana Reitmana ktorý spravil 2 dobré veci: 1.Obsadil Davida Duchovneho 2.Nechal si napísať skvelý scenár od Dona Jakobyho --- Réžia už potom nemohla byť žiadna ťažká práca ale len skvelá zábava pri ktorej mohli ale trochu popracovať ;)