Kung Fury (2015)

80's vládne.Přeberte si to jak chcete.Tohle školí cokoliv co by se chtělo přiblížit jenom trochu pojmu akční hardcore jako bejval kdysi.Akorát mě ten hajzl švédskej nasral že ukradl nápady z mýho abstraktního animáku

Gator Green (2013)

3 vietnamský veteráni si otevřou krokodýlí farmu s knajpou a nesnášej lidi.Co se asi stane když se jim do hospůdky přijdou podivat zduněný hipíci je asi jasný.Totální trash masakr.Jimmy už krapet sešel chlastánim ale dává si pořád ty samý gore pecky jako kdysi.Ty šílený nájezdy kamer na chlupatý bobry pak na krokodýly a zase zpátky jsou úlet.Jenom škoda že tam nehraje Marc Pitman.Je to amatérský až to praští a je to prostě bomba kraťas

Valčík s Bašírem (2008)

Hardcore.Co jinýho o tom napsat?Neskutečnej hardcore.Válka je hrozný svinstvo ale že se zrovna o tomhle konfliktu dozvim takovouhle formou,sem ani ve snu nečekal.Hrozně mě to rozbilo.

Pochoduj nebo zemři (1977)

Už vim kde vykrádal McDonald s Van Dammem svýho legionáře.Hrstka cizinců která se brání zájezdu přičmoudlíků ve vyprahlí poušti.Myslel sem že když v tom hraje Terence Hill že se to zvrhne v nějakou fackovanou ale chyba lávky.Svym přesně mířenym výstřelem přímo na komoru odstartoval hardcore masakr.Jediná moje výtka patří k hlavnímu uzenáčovi Ianu Holmovi páč takhle sem si krvežíznivýho El Krima nepředstavoval.

Guyver: Temný hrdina (1994)

Nehorázná řežba.Chtěl sem si dát lehkou dětskou nostalgii a omylem se mi dostal pod ruku tenhle hardcore.Druhej díl Guyvera taky hýří gumovýma kostýmkama ale tentokrát šli dětičky spát a hyperdimenzionální oblek na sebe navlíkl Solid Snejk.Po masakrálnim začátku to trochu šlo s tempem dolu ale jakmile dorazil Snejk na archeologický naleziště tak se rozjel ten pravej masakr.Vlkodlaci neexistujou tak si to Guyver musí rozdat jenom s emzáckym šmejdem z vesmíru.Teda vypadá to fakt jako debilní dětská kravina ale ta choreografie fightů a to krásný gore mě totálně rozbilo.Bomba

Sabotáž (2014)

Naprostý zjevení mezi současnýma akčňákama a zároveň nejtemnější Arnoldův flick.Srát na to že je mu skoro 70.Pořád drží opratě pevně v ruce a dokáže držet krok s dobou,i ty primadony co se tady snaží zviditelnit.Pryč je doba kdy cedil hlášky mezi zubama a kosil zlořády a predátory.Teď je z něj nejdrsnější velitel zásahový jednotky co nemá slitování s nikym (Ostatně měl vůbec někdy slitování?) Připadá mi to tu jak v mateřský školce nebo v politickym kroužku když si pročítam ty komenty.Tohle je nářez jako prase a navíc s extrémně našlapanym dědulou na kterýho sme musely čekat 10 let.Kdyby tam Arnie nehrál tak je to na 4* ale s nim chčiju na objektivitu a dávám ultimátních 5* Proti konečný (na kterou taky nedam dopustit) je to uplně jiná liga.Goslingu,Stathame i ty přičmoudlej Johnsone.Král není mrtev,král is back i když má čelo skoro až na záda

Maléry pana účetního (1980)

"Kupte si bombu.Co v tom je?Metadrín,kokaín,heroín,feferonka,františkánka."Se Superfantozzi největší řežba z Itálie.Ugíno v tomhle dílu schytává nehorázný kapky."Chtěla by jste rohlík přímo vžžžžžžžt do kabelky?"

Mrtvý vesmír (2008)

Výborný.Klobouk dolu před tou atmosferou.Nepamatuju animák ve kterym byl takhle drsnej průběh.Hra se mi nikdy nelíbila ale díky tomuhle je načase si jí projít znova protože na sebe oba kousky pěkně navazujou

Frankensteinova armáda (2013)

Obrovský překvapení.Takovej film sem vždycky chtěl natočit.Ze začátku se to tak nějak pachtí odnikud nikam.Čekal sem tak trochu že to pojede ve stylu supervojáka ss ale když klucí ruský narazej na prvního nácka kterej se ukáže být shnilou zombií,zpozorněl sem.A hergot...ono to má docela slušný masky.Pak už jenom soudruzi nakráčej do podzemních bunkrů pod kostelem kterej je docela podobnej tomu co mi leží pár desítek metrů od baráku a ta pravá zábava může začít.Aljošové narážej na armádů naprosto bombasticky designovaných potvor pravých od Rodena a chcípaj jeden po druhym ve snaze dostat se ven z bunkru.Je to totálně amatérský ale o to víc se cení že to nezabředne do tupých pasáží kdy se půl hodiny jenom melou kraviny aby trochu vzrostla stopáž a film neměl ve výsledku jenom 30 minut.Tady se pořád něco děje a když už se schyluje k tomu že se dojde na to zbytečný tlachání,odklopí se jednomu vojáčkovi mozeček a Rodenovi výtvory pokračujou v masakru.Co říct k tý kameře.Mno nejsem ani trochu fanda tohohle REC stylu ale tady mi to pasuje jako prdel na hrnec.Nasnímaný statickou kamerou by to asi ztratilo hodně velkej kus atmosféry.Takže pane režisére,sem s druhym dílem nebo si ho pudu natočit sám.

Čas pomsty (1993)

Ema mele maso,Dolph mele všechno co se mu připlete pod pazouru.Téměř dokonalý béčko od krále kaskadérů nepostrádá akci,kozičky ani automobilový honičky.Vietcong padá po stovkách,Ferárka bublají společně s Lamborghini libozvučnou symfonii ke Goldsmithově hudbě a hlavní záporák George Segal by zasloužil doživotí i když to jenom hraje.Tady prostě nejde jít pod 5