POciSEM

POciSEM

Česko

• 20.8.2015  15:21
    Černý pás (1992)

Teda přiznám se že kdyby ten film byl jenom o Huesovi tak mu napálim 5 hvězd jen to fikne.Bohužel tady jenom dělá podržtašku tomu trapnýmu dřevákovi Wilsonovi a má tak jenom pár scének kde drsně vymlátí duši ze všech v okolí.Naprostou většinu filmu tak sledujeme jenom nějakýho nesympatickýho pitomce jak se přimotá někam kde je bezpráví,nechá si roztrhat triko a pak každýho dost odflákle zbije (škoda že i souboj s Huesem je jenom o kulení vočí a zpomalených kopancích do lebky).Wilson byl sice borec v ringu ale ve filmech je vždycky ten kdo mi vadí nejvíc.

• 20.8.2015  14:28
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Ali je pohodář ale obklopil se košťatama kterým lezou z huby takový hovna že se na to nedá dívat.Občas zapařej s nějakou vip osobou která to lehounce pozvedne,načež to začnou nějakym divnym jazykem komentovat ostatní a je po srandě.Neškodilo by víc hraní a míň kecání

• 4.8.2015  01:18

Nejni Lundgren,nejni láska.Další televizní pičovinka která se snaží vytřískat popularitu ze slavných jmen.Liddel je příšernej,Lundgrena bylo trestuhodně málo a brutálni Nomak se drží co mu síly stačej.Má to koule i spoustu digi krve ale holt to neni to co bejvávalo

• 25.7.2015  03:10

,,No foto''.Rtuťovitej prďola srovná celý město do latě ale svý holubičce zapírá i když se jim továrna přesune až do baráku.Funes se pro tohle narodil

• 21.7.2015  03:36

Lexikon s Typltem a Sifonem sem zažil v galerii trafačka naživo.Ani sem nepotřeboval drogy.Takovou nálož chaosu už nic nepřekoná.Ryba zatavená v letu,tou dobou v plechu :D

• 21.7.2015  03:08

Tak ten klípek o tlustoprdovi s magnumem mě rozMETAL na šlupky.Neznam Necrophagii ale chtěl sem se podivat na ulítlího Van Bebbera a dostal sem co proto.Tohle je na mě moc vysokej level.

• 21.7.2015  00:37

Tohle je vděčný théma.Posádka vesmírné lodi má důležitej úkol navrtat jeden z měsíců Jupitera a vydolovat pár prťavých informací pod povrchem.Jenže se všechno hned po startu podělá.Jako naschvál vypadne jedinej signál k zemi a vesmírný kovbojové se začnou potýkat s mnohem větším problémem než je zásoba kyslíku.Bomba filmeček

• 18.7.2015  18:19

V době vzniku propustka do ústavu pro choromyslné,dneska nechtěně bláznivá komedie plná hovězích stejků,laku na nehty místo krve jak v Bruce Leeho filmech a spousta násilí.Šílenej Řek nabízí ve svym řeznictví exotický pochoutky a lidi v okolí mizí jak naběžícím pásu.Co chtít víc?No snad jenom kameraman mohl trochu promazat stativ protože ho měl nějak moc utaženej.Na dílo z pravěku ale jinak hodně našlapaný

• 3.7.2015  01:30
    Chunk Blower (1990)

Mein gott!!!Proč tak krátký???Tomuhle já řikám mini roadmovie kořeněná nefalšovanym chaosem.Ten trucker sice moc talentu nepobral ale když jde o gore tak je to prvotřídní drtikol.Věčná škoda že to nemá aspoň 15 minut.

• 15.6.2015  18:21
    Predator Dark Ages (2015)

Ten predátor byl dobře udělanej ale ty rytíři?Originalita za každou cenu.Měl sem problém už s pirátama v Rodriguezově verzi scénáře ke třetímu dílu a zaplať pánbůh že tohle je jenom fan film.Chlapy měli k dispozici lepší potvoru než Sandy Colora a takhle to prokoučovali.Přitom stačilo navlíknout pár frajerů z místního gymu do maskáčů,nechat je pobíhat s airsofťáckýma kvérama po lese a konečně tak natočit příběh Jimma Hoppera a jeho party bouchačů se kterýma to nedopadlo zrovna nejlíp.Palec nahoru za tu odvahu natočit to ale ten film mi přišel vyloženě trapnej

• 13.6.2015  02:58
    Total Recall (2012)

Hmmm docela kvalitní záběry na řiťku Kate Beckingsaleový.Pak další krásnej záběr na řiťku Beskingsaleový když se zvedá ze země.Ou Beckingsaleová dává sexy úder otevřenou dlaní.Aha to je remake jednoho z nejlepších scifíček?Že si Wiseman zahrál xbox a do toho nechá svojí starou kroutit prdelkou ze všech možných úhlů tak se z toho máme podělat?ODPAD

• 13.6.2015  01:56

Hodně podobný Hillovu Last man standing.Ne příběhem ale tim bouchačkovym stylem.Na zašpiněný hranici mezi Emerikou a Mechikem si dávaj do držky šerifové s drogovýma kartelama,v knajpě se střílí za křivej pohled a do toho si přijede kruťas Michael Ironside se svojí bandou vylízaných psychopatů vykrást místní banku.Samozřejmě se všechno posere a na konci se to zvrhne v krvavej pistolnickej masakr

• 4.6.2015  02:46

Uzrál čas a jeden z nejhorších fušérů všech dob natočil absolutně podmanivý sci-fíčko který se hravě vyrovná originálu.Dokud se tlachá na zemi tak to za moc nestojí ale na oběžný dráze jupitera už je to jiný kafíčko.Masakr nastane když se na zemi rozjede konflikt mezi ruskem a emerikou a bodří záchranáři ze svobodný země se musej stůj co stůj přesunout na znovuobjevenou discovery která si jen tak 10 let rotuje v hlubinách vesmíru.Smrdí z toho béčkovost na sto honů ale mě to děsně sedlo.Ty triky jsou famózní a Bowman je děsivej i když kope za hodný.Ta scénka kde se vrátí za bláznivou maminou na smrtelný posteli a češe jí vlasy me rozmlátila.

• 4.6.2015  01:57
    Kung Fury (2015)

80's vládne.Přeberte si to jak chcete.Tohle školí cokoliv co by se chtělo přiblížit jenom trochu pojmu akční hardcore jako bejval kdysi.Akorát mě ten hajzl švédskej nasral že ukradl nápady z mýho abstraktního animáku

• 31.5.2015  20:52

První půlka super.Hardy byl sice jako pátý kolo u vozu ale postupně se začal víc a víc prokousávat do popředí.Jenže nastoupilo 6 manželek nadsmrťase Joa a celej film se odebral do sladkobolných keců o záchraně čistoty a podobných plků že mě to začalo nehorázně nudit a vážně sem uvažoval o odchodu z kina.Triky super a nebejt těch přehršle pornohereček tak by to bylo luxusní.Na bojovníka silnic se to ale nechytá ani náhodou

• 31.5.2015  20:40

Slušný gore ale jinak docela o hovně.Každopádně se na to koukalo líp než na sprchu blitek od Lucifera V.

• 26.5.2015  17:01
    Gator Green (2013)

3 vietnamský veteráni si otevřou krokodýlí farmu s knajpou a nesnášej lidi.Co se asi stane když se jim do hospůdky přijdou podivat zduněný hipíci je asi jasný.Totální trash masakr.Jimmy už krapet sešel chlastánim ale dává si pořád ty samý gore pecky jako kdysi.Ty šílený nájezdy kamer na chlupatý bobry pak na krokodýly a zase zpátky jsou úlet.Jenom škoda že tam nehraje Marc Pitman.Je to amatérský až to praští a je to prostě bomba kraťas

• 18.2.2015  02:22

Hardcore.Co jinýho o tom napsat?Neskutečnej hardcore.Válka je hrozný svinstvo ale že se zrovna o tomhle konfliktu dozvim takovouhle formou,sem ani ve snu nečekal.Hrozně mě to rozbilo.

• 15.2.2015  02:48
    Operace Žralok (TV film) (1991)

Téma squelý ale televizní rozpočet to zabil.Musela to bejt extrémní panika ale když se na záchranej člun snažilo dostat 5 lidí místo 50ti tak to bylo špatně.Ty 4 dny totálního carnage jsou shrunutý do 5ti minut a člověk se ani pořádně nic nedoví.Zajímavý ale trestuhodně trapný

• 15.2.2015  01:57
    Kladivo (1989)

Příšerná sračka ale ta sebranka mutantů co se sešla v tomhle filmu je mega.Kdo žere wrestling tak je to jednoznačná podívaná.Kam se na to sere homosexuální Dolph Ziggler a jemu podobný teploušové

• 15.2.2015  01:50

Mno tohle byla docela síla.Hues to musel vzít jenom proto že neměl prachy na stejka páč mi i tady přišel že je nějakej polívkovej.Každopádně nic to nemění na tom že i když je ten fil shit tak velkej Matthias je prostě pořád zvíře.

• 15.2.2015  01:44

Pár fórků bylo slušných ale esli si myslí McFarlene že se z pár vtípků o vagíně a věčnym šoustání všichni posereme,tak je na omylu.Má to docela tempo ale ty věčný kydy o šuku a ztvrdlim péru už sem slyšel 1000krát.Jináč je to docela pěkná komédie kde se podávaj prášky na sraní před soubojem na bouchačky :D Když se nebude Mc vrtat jenom v hovnech a mruknaci tak by z něj mohl vyrůst týpek kterej nás ještě dokáže trochu rozesmát a to se cení.Bohužel tady se mu to až tak moc nepovedlo

• 15.2.2015  01:26

Už vim kde vykrádal McDonald s Van Dammem svýho legionáře.Hrstka cizinců která se brání zájezdu přičmoudlíků ve vyprahlí poušti.Myslel sem že když v tom hraje Terence Hill že se to zvrhne v nějakou fackovanou ale chyba lávky.Svym přesně mířenym výstřelem přímo na komoru odstartoval hardcore masakr.Jediná moje výtka patří k hlavnímu uzenáčovi Ianu Holmovi páč takhle sem si krvežíznivýho El Krima nepředstavoval.

• 6.1.2015  11:42
    Tupíři (2010)

Na rozdíl od stmívání který bylo jenom přehlídka namalovaných emo homoušů a věčně se řešilo jak je ta Bella mokrá z Edwarda,tady se člověk aspoň trochu zasměje.I když je dobrá polovina fórků trapná tak něco málo se autorům povedlo.Kdyby tam hrál ještě Leslie Nielsen nějakýho ztřeštěnýho upíra tak by to mohlo bejt o fous lepší

• 2.1.2015  00:37

Nehorázná řežba.Chtěl sem si dát lehkou dětskou nostalgii a omylem se mi dostal pod ruku tenhle hardcore.Druhej díl Guyvera taky hýří gumovýma kostýmkama ale tentokrát šli dětičky spát a hyperdimenzionální oblek na sebe navlíkl Solid Snejk.Po masakrálnim začátku to trochu šlo s tempem dolu ale jakmile dorazil Snejk na archeologický naleziště tak se rozjel ten pravej masakr.Vlkodlaci neexistujou tak si to Guyver musí rozdat jenom s emzáckym šmejdem z vesmíru.Teda vypadá to fakt jako debilní dětská kravina ale ta choreografie fightů a to krásný gore mě totálně rozbilo.Bomba

• 20.10.2014  12:35
    Černá smrt (2010)

No slabota teda.Čekal sem trochu jinší filmík.Nějakou depresivní nálož o bezmocnosti při hledání léku proti moru a oni tam běhaj nějaký košťata z pána prstenů a obracej hříšníky k bohu.Navíc morem zajdou za celej film asi jenom 3 lidi a zbytek si vesele pobíhá okolo jako by se jich nákaza netýkala.Krev jim prská do xichtu,objímaj se s nakaženýma jen tak z plezíru.No prostě nuda když v reálu padaly lidi jako mouchy.Příště to chce pořádně přitlačit na kosu a ne rozvíjet love story jednoho pánbíčkářskýho nýmanda

• 12.10.2014  02:39
    Nemesis 2 (1995)

Neni to tak strašný.Když člověk překousne fakt že scénář je totálně vyškrábanej protože Pyun je blázen na svobodě,vyleze z toho taková příjemná blbost kde se furt střílí,vykrádá se predátor,terminátor a kdoví jakej ještě ....tor.Taky hlavní amazonka je fakt hardcore baba.Pěstí bych od ní dostat nechtěl.Škoda že hraje jako Hulk a víc nekope páč kdyby přidala pár kopanců vejš než jsou koule,mohla to bejt větší zábava

• 10.10.2014  07:40
    Nightstalker (2002)

Kdyby si skutečnej RR počínal tak jako v tomhle filmu,byl by chycenej hned po první vraždě.Jinak to má docela solidní hudbičku k navození atmosféry ale k čemu to je když jí kurvý neskutečně trapnej titulní vrahoun se svojí jedinou dokola se opakující a posléze už na nervy lezoucí větou "Miluješ Satana?".Čekal sem aspoň průmer ale je to spíš průjem.

• 10.9.2014  01:03
    Sabotáž (2014)

Naprostý zjevení mezi současnýma akčňákama a zároveň nejtemnější Arnoldův flick.Srát na to že je mu skoro 70.Pořád drží opratě pevně v ruce a dokáže držet krok s dobou,i ty primadony co se tady snaží zviditelnit.Pryč je doba kdy cedil hlášky mezi zubama a kosil zlořády a predátory.Teď je z něj nejdrsnější velitel zásahový jednotky co nemá slitování s nikym (Ostatně měl vůbec někdy slitování?) Připadá mi to tu jak v mateřský školce nebo v politickym kroužku když si pročítam ty komenty.Tohle je nářez jako prase a navíc s extrémně našlapanym dědulou na kterýho sme musely čekat 10 let.Kdyby tam Arnie nehrál tak je to na 4* ale s nim chčiju na objektivitu a dávám ultimátních 5* Proti konečný (na kterou taky nedam dopustit) je to uplně jiná liga.Goslingu,Stathame i ty přičmoudlej Johnsone.Král není mrtev,král is back i když má čelo skoro až na záda

• 4.9.2014  22:50

"Kupte si bombu.Co v tom je?Metadrín,kokaín,heroín,feferonka,františkánka."Se Superfantozzi největší řežba z Itálie.Ugíno v tomhle dílu schytává nehorázný kapky."Chtěla by jste rohlík přímo vžžžžžžžt do kabelky?"