Vítejte doma! (2003) (pořad) odpad!

Nesnášim pořady kde zazní 500x "pane bože" během 5ti minut a prim hraje strojená hysterie.Dojemnost sráží taky fakt že většina z těch neuvěřitelně geniálních dětiček kteří už se pomalu chystají na studium medicíny a práv,jsou dneska tak maximálně vyžírky na emerickym pracáku nebo drogový dealeři závislý na cracku.A taky jim všem ty překližkový paláce hrozně závidim tak vo co de.Votpad

Onibaba (1964)

Tady je zub času hodně znát.Rozvleklá,solidně nasnímaná nuda kde snacha s tchýní žijou ve velkym trsu trávy.Mladá chodí po nocích píchat s kámošem manžela co dezertoval a stará se jí snaží děsit maskou démona aby náhodou nefrnkla a nezůstala sama ale píchat by chtěla taky.Prostě nuda,nuda,šeď,šeď.

To (2017)

Jednička slušnej průjem.Těšil sem se když mi o tom všichni vyprávěli jaká je to bomba a nakonec z toho vylezlo uplně to samí co v 90tym (knížku sem nečetl ale všichni tvrdí že se jí moc věrně tahle verze nedržela) jenom s moderníma lekačkama který upřímně nesnášim.Samozřejmě všem co se to líbilo přeju ať se baví i u dvojky ale počítam že to bude zase jenom další hype.Muschieti by musel přijít s něčim výživnějšim než pomalu jdoucí zlo který se najednou rozeběhne ke kameře.

One Punch Man (2015) (seriál)

Chvíly sem myslel že to je dětská pohádečka ve štylu pokémonů ale hned jak gigantickej óbr kretén vyrazil rozdupat město jako godzilla a při tom zabil tisíce lidí,bylo jasný že to bude správný masíčko.A bylo.Saitamovi schopnosti jsou správně přepálený takže tu máme hrdinu kterej by dokázal rozcupovat supermana jednou fackou a i jeho protivníci jsou pěkně morbidní příšerky takže se furt hláškuje kdo byl jak moc silnej a do toho tryská spousta crwe.Podle mé nejlepší díl hnedka ten první a pak poslední 3 kde si to rozdá Saitama s tim nejdrsnějšim mimozemskym zlořádem a dostane takovou bombu až odletí na měsíc.Ale to neznamená že by ty ostatní díly za moc nestály.Naopak.

Once Upon a Time in Norway (2007)

Když si někdo hraje se sirkama, je jenom otázka času než mu to bouchne do xichtu.Euronymous i když uznávanej muzikant byl asi vážně totální lama a tim že si pustil k tělu nevycválaný střeva v čele s vymletym mozkem Vikernesem si prostě zpečetil svůj osud.Škoda že o Deadovi se tu mluví jen tak okrajově protože zrovna o něm sem se chtěl dozvědět trochu víc ale co už.Jinak je to moc zajímavý povídání o tom jak se formoval black metal v Norsku a jeho hlavní figurky.

Instant Death (2017)

Dobrej Ferrigno.Škoda těch plastových pistolek a furt stejných cákanců crwe z Adobe.

Vodní děti (1978)

Hmmm nostalgický efekt se nějak nedostavil.Jako bejby sem měl tuhle taškařici strašně rád a vždycky sem se těšil až na to se školkou zase vyrazíme ale teď s odstupem času už všechno to dětský kouzlo nejspíš vyčpělo.Bedlivě sem vyčkával až skončí hraná část a začne ta animovaná jízda a teď tomu bylo naopak.Hraná část je hodně v pohodě a ta animovaná už mi skoro nic neřikala.Teda až na ten kvalitní song fajne,bezva,príma.

Má pekelná kočka (2011) (seriál) odpad!

Neexistuje kočka která by se něco odnaučila nebo naučila kvůly hodným lidem u kterých jenom žere,sere a válí se.Proto vždycky přepnu na jinej kanál když se v bedně objeví to vyžraný plešatý prase co mudruje a předpovídá jak se zrovna ta či ona kočičta bude chovat.S jednim velkym střihem se mu to vždycky povede ale to bych uměl taky.Vlastně ne,s každou agresivní kočkou bych byl hotovej během 5ti veteřin.Jeho psí protějšek Cézar Milan sice taky neni žádnej můj oblíbenec ale aspoň přizná že si neví rady když je nějakej čokl totální magor.Tahle bečka ne,ta umí zázračně uzdravit a usmířit i lidi svojí jedinečnou schopností upreně a démonicky čumět.To asi jenom mě přijde že čumí jak když tlačí na hajzlíku.

Svět podle Daliborka (2017)

Můžete ho buď milovat nebo nenávidět.Dalibor a jeho kámoši maji ale můj respekt že vůbec pustili kameru do svýho soukromí a nebáli se jít do toho i za cenu že se ztrapní nebo budou mít opletačky s policajtama.Jedinej kdo mě teda sral byl ten ulhanej a falešnej přítel Daliborovi máti ale jinak proti týhle tragikomedii nemám výtek.Ba naopak sem nadšen.