Dvojníci (1984)

Kam se na tohle hrabe Van Damme se svym dvojitym zasahem. Zbohatlici z jizni emeriky potrebujou zaskok aby je mafiani neodkrouhli a najdou dva nejtezsi burany na svete. Bejt v jejich kuzi presne takhle bych si uzival. Rozhazoval miliony,chodil do putyky za stetkama a obcas bych zpleskal nejakyho toho najemnyho zabijaka :)

Cesta draka (1972)

Tohle je nejlepší film Bruce Lee.

Umučení Krista (2004)

Pribeh o nesmyslnem obetovani sebe sama za vsechny hrisniky sem od moji silne krestansky zalozene babicky poslouchal jako prcek hodne casto. Ale nikdy ne v takovem podani jako od Gibsona. Samozrejme bych z toho mel do smrti nocni mury ale proste me to poslalo do kolen. Pryc je ta pohadka kde zlobivy Rimane hazou Jezisovi klacky pod nohy za jeho uceni a po odsouzeni ho zenou na golgotu s bicikama v ruce. Tady se jede na hardcore stupen a tak za svoji obetavost Jezis draze zaplati. Gibsonova vize muceni tak trochu zavani snuffem ale proti gustu zadny disputat. Toto dilko sem videl pouze jednou ale budu si ho muset zopakovat abych si poradne vyplnil mezery v pribehu a popripade prehodnotil. Do ty doby si u me film drzi jasnyho bura

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Pan Seagal je nam opet servirovan jako totalne nedotknutelnej profik na smrt a musim rict ze takhle ho zeru. Proti nemu stoji nemene brutalni zlorad kterej je sice martial arts neschopa ale nekompromisni styl zivota z nej dela Seagalova rovnocenyho soupere. A tak jeden chce toho druhyho povesit celej film na hak a druhej zase tomu prvnimu nehodla usetrit bolest takze si to s nim jde rozdat na ferovku. Spousta mrtvol,spousta zlomenin a spousta crwe. Totok ja muzu vzdycky

Sejměte Cartera (2000)

Nejtemnejsi Stallone. Nechtel bych aby si me Jack Carter vzal do parady. Podle me je tenhle remake zdarilejsi nez original

Mechanický pomeranč (1971)

Uzasnej vylet do sveta budoucnosti a ultranasili kterej nam Kubrick rve pod tlakem do mozkovny. Tenhle majstrstich nepolevi ze svyho tempa ani na minutu a serviruje jednu bizarnost za druhou

Terminátor (1984)

Genialni film kterej stanovil zanr a zadupava veskerou konkurenci hluboko do zeme

Velký šéf (1971)

Dokud se drzi film puvodniho scenare je to dalsi obyc.HK film s par tradicnima kung-fu technikama a dost nudnejma plkama. Jakmile si ale tvurci uvedomili ze Bruce Lee neni jenom pricmrndavac a bleskove ztresta prvniho zlorada,nastane obrat o 360 stupnu. Mno plky zustavaj porad nudny ale atmosfera o dost zdrsni. Najednou se zacnou rozrezavat lidi v tovarne na led,kdyz Bruce zrovna nekoho straslive nemlati tak zasekava pilky do hlavy a zabodava kudly do souperu s takovou vervou az ma ruce po lokty od krve. No a kdyz si hlavni kapo mocneho syndikatu neda rict a vztahne ruku na jeho nejblizsi. Bruce jde a zabiji kazdyho kdo mu prijde do cesty. Peckovni zalezitost

Švéd (1994)

Nejak si nemuzu pomoct. Tenhle bijak patri mezi moje nejoblibenejsi Dolphovi kousky. A kdyz si to nakonci rozda s lehce nabuzlim Trevorem Goddardem (v podzemnich chobach ne v posteli) tak jasam. Perfektni fight

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010)

shorte kaciri. 20 let starou animaci provazi nebyvale drsna atmosfera ze sveta warhammeru 40K. Nesplnitelna mise ve jmenu cisare na planete zmitane chaosem me dostala do kolen. Luxusni hudba,nekompromisni jednotka masakratoru co neznaji strach ze smrti a spousta krve. Doufam ze tohle nebude posledni film z tohohle rozvetvenyho univerza