Héraklés a Samson (1963)

Už si to moc nevybavuju ale pamatuju že to byla bláznivá komedie a dokonce si tu dali přes držku Samson s Herkulem.Ke konci se tam přifařili ještě další 2 svalnatci a fackovaná pokračuje načež to rozsekne Zeus hláškou směrem k Herkulovi "Já ti nevim ale už mě nějak sereš,,

Dobří a špatní hoši (1969)

Překvapivě výbornej oldschool western,navíc je to i prdel.Stará doba kovbojů odchází a po prériích se prohánej první káry.Šerif ze starý školy co ty nový povozy nechápe a nahání svou nemesis která za ty léta už taky pěkně vyměkla.Spousta podařených fórků,bitek a přestřelek.Co chtít víc.Jo a finální přepadení vlaku je pecka

Dredd (2012)

Raid redemption přes kopírák tj. krutej bouchač se musí probojovat budovou až na poslední patro aby zpleskal hlavního zlořáda.Raid byl luxusní ale tady je hlavní geroj kterej vynese rozsudek smrti za uprdnutí mimo vyznačenej prostor.Comixovýho Dreeda žeru,Karla Urbana extrémně nežeru.Škoda tohodle provaru protože jinak je to výbornej filmeček

Silent Hill (2006)

Gans mastil Na PSX jak blázen.Dokázal převest jednu z nejlepších her na stříbrné plátno.Pravda,vykradl dobrou půlku přímo ze hry a pak se v tom brutálne zamotal ale nic na tom nemění že je to nejpovedenější adaptace videohry.Akorát musim dodat,Harry Mason že byl zženštilej?

Město nemrtvých (2013)

Tohle už Dolph potřeboval jako sůl.Hlavní role a pořádnej vazbič co cedí mezi zuby jednu hlášku za druhou.Po Package další slušnej zářez.Kdyby bylo o pár doláčů víc,kameraman nebyl na tripu a maličko se vypiloval scénář mohla to bejt bomba.Výborná hudba,efekty na úrovni a sympatickej kydlič Max Gatling,co chtít víc.Jenom si musim trochu do Dolpha rejpnout ale ze začátku to vypadalo že už se neudrží ani na nohou.Naštěstí se v průběhu filmu dal dokupy a stihl přitom rozmašírovat stovky hlav svym tomahawkem

William a Kate (2011) (TV film) odpad!

Na cokoliv ten kluk sáhne se promění ve zlato.Ale no tak.Tohle vlezprdelkovství se mi příčí sledovat

Útok na Bílý dům (2013) odpad!

Ani vtipnej,ani akční.Jako by sto mega padlo na Emmerichovu chlastačku a zbylích padesát spolknul Tatum s Foxxem.Velkej Chaning je absolutní Anti McLane a Foxxův prezident vypadl z nějakýho klipu od 50 Centa.Na Emmericha bych čekal výbuchy gigantických rozměrů aleCapitol z kterýho se jenom vysypou okna a pár záběrů ze hry Jungle Strike me ani trochu nepřesvědčili.No a holčička co mává vlaječkou před stíhačkama to definitivně potopily do žumpy.S timhle filmem si Butlerův Olympus vytírá řiťák na plný čáře

Deadbeat at Dawn (1988)

Van Bebber znovu boduje.Naprosto uzasnej filmik o borci kterymu konkurencni gang kuchne holku a on se za to chce velice brutalne pomstit.Nevim kam na ty napady Jimmy chodi ale je to pecka.Cisi z toho naprostej amaterismus a dokonalej nadhled.Chvilema mi to pripominalo tezkotonazni Tromu,par momentu jako by vypadlo z Mansona a do toho Goose kazdyho co potka zkope neortodoxnim kung-fu stylem nebo svihne po kebuli nuncakama.Opet se na scene objevuje i muj oblibenej reznik Marc Pitman jako totalne vylizanej psychopat se zalibou v zabijeni takze sem to hltal od zacatku az do konce.A samozrejme nechybi ani Bebberovo stylovy gore.Ja jsem nadsen

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Svižná akční vybíjená kterou sráží dolu retardovanej kameraman.Bitky jsou nekoukatelný což je škoda ale jako jednohubka slušný

Smrtící nabídka (1996)

Speakman to tady slušně masakruje.Chcíly to trvá než se něco začne dít ale pak je to jízda