Dítě z Manhattanu: Ďábel přichází (1982)

Dokud to bylo v Egypte,melo to i slusnou atmosferu. Od prechodu do juesej uz to jenom nudilo a mel sem co delat abych to dokoukal. Ta gore scenka byla celkem uchazejici ale na Fulciho bych jich cekal o trochu vic. Hodne slaby

12 kol (2009)

John Cena se mi libi ale tenhle film je strasna nuda. Navic ten hlavni zaporak je extremni buzna a cekal jsem ze se objevi vetsi kapo. Harlin ma navic nez bylo totok

Závislost (1995)

Konečně řádně temňoučkej horůrek s upíry který stojí a padá na vynikajícím (občas lehce přehrávaném) výkonu Lili T. Filozofická moudra vůbec neřešim protože mě absolutně míjejí. Co mě drželo u obrazovky byla ta proměna ze sexy vampírky ve filozofující smažku a hlavně čekání na to jak dopadne ta párty k zakončení studií. Walkenova účast je pak už jenom třešničkou na dortu.

Zámek hrůzy (1999)

Hmmmm zajimavej to filmecek. Pribeh je sice stupidni ale jinak to byla solidni podivana. Hudbicka od Goldsmitha byla taky velice zdarila tak proc na ten film vsichni nadavaji? Inu bude to asi tim ze se honosi nalepkou remake

Arizona Dream (1993)

Tak nevim kdo je vetsi silenec,jestli Emir Kusturica nebo Terry Gilliam. Ze zacatku sem se docela podivoval ze to neni ani trochu podobny Kusturicove stylu ale jakmile si dal Axel par pivek a presunul se do Arizony,odstartoval tim sled uletovych a surrealistickych scenek ktery na me velice zapusobily. Hlavne konec sem si takhle ale vubec nepredstavoval. Za me je to znova plnej pocet a dalsi zmena v top 10

Akce nemluvně (2006)

Prekvapive kvalitni variace na tri muzi a nemluvne s tim rozdilem ze Jackie je porad neuveritelnej opicak a jeho kaskadersky kousky me nikdy neprestanou udivovat

Méďa (2012)

Libovka. Uvital bych pokracovani

Odpoutaný Frankenstein (1990)

Frankensteinovo monstrum bylo kvalitne namaskovany ale ten film nudil az beda. Nic zajimavyho uz sem tam nepostrehl

Barbaři (1987)

Tohle je nostalgie. Ve skolce sme si myslely ze hlavni duo masakratoru jsou Arnie a sly a az po par letech vyslo najevo ze nejen oni dva mely nafoukly bicaky. Dvojcata Paulovi hrajou jako o zivot ale je jim to fuk prd platny. Jejich vykony pripominaj kampan tv nova,stan se hvezdou( jak nekdo z lidu prehrava scenku z nejakyho filmu) otresnost. Nastesti se tu nikdo nesnazi o vyhru zlatyho plesouna a tak se dopredu dere nonstop akce a zase jen akce. Nechybi carodejnice( moc sikovna dcerka),drak co ma v zaludku diamant a zaporak s xichtem richarda lynche takze o zabavu je postarano. Driv to zral snad kazdej koho sem znal tak proc ne dneska?