Kovbojové a vetřelci (2011)

Hezky efekty a starej pardal Harrison Ford. Jediny pozitiva. Craig vypada jak ukrajinec co zrovna vylezl z krimu a jeho vykon byl velice nepresvedcivej. A to to vypadalo na slusnou podivanou

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Tak tohle se moc nepovedlo. Upovidanej Bean? Snad ne. Jeho vtipky jsou nejlepsi na celym filmu ale kdyz se snazi Beanovi sekundovat emericky kolegove tak kvalita tezce klesa na dno

Supervoják SS (2006) (TV film)

Cim sem starsi tim vic se mi tyhle odpadovy filmy zacinaj libit. Figurka supervojaka vyrobena v Poseru na notebooku pana rezisera se prohani po zakopech a kdyli emericky vojaky. Nic vic netreba vedet. Mozecek ven a super amatersky triky sem

Zombie: Začátek (2007)

Jimmy Winorski by mel radost. Tenhle film ma ale narozdil od jeho uletu jedno eso v rukavu a to ze se na 5 sekund ve filmu objevi hvezda Pana prstenu Viggo Mortensen

Hitman (2007)

Oproti herni predloze hodne vymekly. Par silnych momentu se naslo jako treba kamera za zady hitmana jako ve hre nebo ozrala kocicka Olga Kurylenko co nerada nosi bombardaky jenze to je tak vsechno. Akcni sceny jsou celkem obycejny,pribeh nesaha hre ani po kotniky a i kdyz je Olyphant sympatak tak s plesatou lebkou je spis k smichu

Kat (2004)

Celkem slabota. Thomas Jane neni spatnej ale nejak se mi po Lundgrenovi v roli mstitele nzeamlouval. Travolta byl mega trapnej a pribeh byl uplne o nicem. Jedina vec ktera me hodne pobavila byl souboj s rusakem a zaverecna bitka na kudly v Saintove domu

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Mekke,velice mekke. Cekal sem radnej masakr v utrobach vesmirne stanice a dostal sem pobihacku po pyramide v antarktide. No vlastne sem videl i svatebni obrad predatora,ateliery v Letnanech a hrdinku co si pujcovala hlasky od Dutche a Ripleyove. Koukatelny to je ale s hrou a komixem to ma spolecnej snad jen nazev. Shit pro deti skolou povinne

Rychlejší (2010)

Rock rulez ale ten zbytek filmu. Hm,nic moc

Ocelová aréna (1994)

Wow,tohle je teda sila. Vsechny ucastniky tohodle filmu by meli zavrit do Ludovica a kapat jim do oci aby se probrali. Teda krome Garyho Caspera kterej se mi hodne libil a je skoda ze uz sem ho videl hrat jenom takovy steky