Vinyan (2008) odpad!

Totok je velice slusna kravina. Celej film se ale lautr nic nedeje. Jediny co bylo na tomhle snimku pozitivni, byla ta nadherna thajska flora

Gamer (2009) odpad!

Snaha nahonit body u teenageru hrajici Call of Duty 4 jako o zavod. Hru miluju ale tuhle zumpu posilam na dno zabych sracek. Hodne spatnej vtip

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002) odpad!

Po prvnich dokonalych 15ti minutach prisla dokonale ledova sprcha. Byl sem pri sledovani sice trochu napitej ale kdyz se mi to nelibilo ani tak,je neco hodne spatne. Opravdu doporucuju podivat se na ten zacatek ale zbytek filmu je neco prisernyho

30 a půl metru (2008) odpad!

Co tohle bylo za spatnej vtip? Famke chtela rozsekat ducha sekerou a projizdela ho jako kour z cigarety a hned vzapeti utikala pred duchem kterej ji chytil za nohu,tak mu rozkopala drzku az z toho zacal krvacet? Takovym paskvilem se nas rozhodli amici krmit? Moje vlastni hovna jsou pro me atraktivnejsi nez tenhle odpad

Mistr kickboxu 2: Na smrt (1993) odpad!

Tohle nema s Chuckovou pohodovou taskarici nic spolecnyho. Uz jako skolakovi se mi to nelibilo

Rozparovač z New Yorku (1982) odpad!

Vsude samy zarostly italsky bemberice a dementni zabijak kterej misto kecani kvaka jak kacer. Tohle byla hrozna stupidita

Barbar Conan (2011) odpad!

Tak tohle uz Nispel vazne prehnal. Po kecech ze vlastne i puvodni Conan je stejne stupidni sem si rekl ze by to nemuselo bejt tak strasny. Hups,nejen ze to bylo strasny,ono to bylo primo otresny. Nispel tlaci na pilu takovym stylem az vylamuje vsechny zuby. Prim hrajou vsudypritomny modelky s umelyma kozama ale hlavne naprosto nepochopitelne vybranej predstavitel titulni postavy. Ano, miluju Arnolda ale hned podam vysvetleni proc je Jason Momoa slapanec do poradnyho prujmu. Arnolduv Conan byl ac to nevypadalo vzdelanej,ale zaroven tupej a chladnokrevnej masakrator co se vali za svoji pomstou. Momouv Conan na tom byl sice podobne ale prihazuje k tomu vypatlany monology typu ,,memu ostri neuniknes" a do toho kouka jak nejvetsi emodemon,no proste se chova jako clovek 21 stoleti a to je spatne. Nezajima me Conan co na kazdym kroku hlaskuje,usmiva se na vsechny okolo a rozhazuje na obdiv svoje kucerave vlasky umyte samponem head & shoulders. Chtel sem toho staryho dobryho barbara co bez hnuti tvare seka hlavy a hlavne si na nic nehraje. Ostatne fungovalo to pred 30ti lety tak proc by to neslo ted? Toliko k hlavnimu hrdinovi. K pribehu bych rekl jen ze to neni uplne to pravy orechovy ale videl sem uz horsi slataniny a prirovnal bych to treba ke kraly skorpionovi. Jenze to byla uplne jina liga a Conan kterej si pujcuje i z tohodle filmu pro deti pro me nikdy nebude pravej Conan. To ze tam krvi nesetrej to nezachrani ani nahodou a pan Nispel zas jednou dokazuje jak umi pohrbit legendu. Kokot. Jako dalsi film bych tomuto hrobarovi doporucil natocit remake Terminatora aby se studia konecne probrala a odkazala ho tocit zpatky reklamu na ramu

Cabin Fever (2002) odpad!

Ani livance tuhle trapnost nezachranej pred propadem do hororovy zumpy. Nechapu jak si Tarantino mohl oblibit toho amatera Rotha

Junior (1994) odpad!

To byl spatnej vtip. Arnold v komedii mi nevadi ale co muze byt horsiho nez zakriknutej profesurek s postavou terminatora? Tehotnej terminator

Predátoři (2010) odpad!

No tohle ma bejt nejakej vtip? Predator co piska na pistalku aby zavolal svyho pejska? Navic jsou tam predatori tri a za celej film se ze svych superpresnych kanonu trefi dvakrat a to ze dvou metru. Dale komando bouchacu je ve skutecnosti spolek nejnamachrovanejsich blbecku (krome Nikolaie,toho jsem vzal na milost) kterym lezou z huby takovy neskutecny hovna ze sem mel chut to vypnout. A kapitola sama pro sebe je Adrien Brody. Tohle ma bejt prototyp akcniho buldozeru ze kteryho strika testosteron a jde z nej absolutni respekt? No a kdyz v pulce filmu po vzoru Arnolda odhodi bundicku a vytasi svoje naolejovany paratka tak uz mi z toho zacaly skripat zuby. Nebudu popirat ze film srovnavam s puvodnim Predatorem kteryho povazuju za vubec nejlepsi bijak v historii kinematografie a tak je jasny ze to nebude mit pan Antal u me jednoduchy ale s timhle pruserem me opravdu ranili a ja se tak definitivne prestal zajimat o budoucnost nejdrsnejsiho vesmirnyho killera co se kdy na obrazovce objevil a urcite jeste objevi. Abych jenom nekritizoval,tak uzasna hudbicka Johna Debneyho mi vykouzlila nostalgickou slzicku v koutku oka. Bohuzel to ale nevytahne film z nejhlubsich zabich sracek na dne Jersey