• Pohádka

Princové jsou na draka (1980) (TV film)

Statistika nuda je...mám s ní své zkušenosti :o)...taková jemná pohádka, která pohladí.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Jeden z nejlepších filmů, co jsem viděla :o) Opravdu je to SKVOST! ...tleskám Formanovi a všem těm, kdo ve filmu hráli - klobouk dolů! Výkony všech si zaslouží uznání, škoda, že se teď točí tolik podprůměrných filmů :O( Z tohoto díla, by si měli filmaři brát příklad.

Sedm (1995)

Sedm hříchu zaznamenáno až s neuvěřitelnou precizností...tento film se opravdu vydařil.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Jednu hvězdu jsem dala za snahu. Ale jinak tento seriál je asi jeden z nejhorších z té doby! :O( ...hrají tam skvělí herci, ale co naplat, toto se prostě vůbec nepovedlo!

Zlatí úhoři (1979) (TV film)

Smutný, ale opravdu krásný film, jeden z mých nejoblíbenějších.

Neslušný návrh (1993)

Tohle je můj velice oblíbený film...jednoduchý příběh, plný emocí, jasná zápletka, moc hezké momenty k zamyšlení...asi je to film spíš pro ženy, ale i chlapi by si mohli zamyslet, což?

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Paní Poledňákové posílám díky...oba filmy jsou prostě skvělé (mám na mysli "Polepšovnu!) a vždy potěší...toto se prostě povedlo :o)

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Tak tento film je stejně dobrý jako Podraz, prostě Robert s Pulem jsou jedineční :o)))...škoda, že nenatočili spolu více filmů :O(...5 hvězdiček si opravdu zasloužili :o)))

Podraz (1973)

Tento film řadím též do mé top 10 :o)))...domnívám se, že kdyby tam nebyli Paul a Robert, ten film by neměl takovou šťávu. Skvělá hudba k tomu, prostě skvělej film :o)...stejně tak jak BC a SK